gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Atletický pohár CORNY

Termín konání akce: 13.9.2017

Ve středu 13. září proběhlo okresní kolo Středoškolského atletického poháru CORNY, kterého se již tradičně zúčastnila také naše škola. Celkově se okresního kola v Ostravě zúčastnilo 160 studentů z 10 středních škol. Klíčem k postupu do krajského finále bylo u chlapeckých i dívčích družstev pouze vítězství v daném okrese.

Postoupit se nám letos sice nepodařilo, nicméně v tak nabité konkurenci si naše škola vybojovala krásné 3. místo, a to jak v dívčí, tak i v chlapecké kategorii.

Zajímavý výkon z naší školy předvedla kupříkladu Lucie Krupicová, která zvládla v dívčí kategorii jak skok daleký, tak i vysoký. V dálce se jako jediná z Ostravy přiblížila k pětimetrové hranici s výkonem 4.91 m, ve výšce atakovala hranici 160 cm. Za zmínku stojí i výkon Jana Bužgy v běhu na 1500 m, který skončil druhý s časem 4:33.95.

Všem mladým atletům gratuluji k pěkným výkonům a děkuji jim za reprezentaci naší školy. Těšíme se na další ročník!


Tabulka celkového počtu bodů – chlapci, okresní kolo

pořadí škola body
1 Matiční gymnázium Ostrava 7493
2 Střední průmyslová škola Zengrova 6911
3 Gymnázium Olgy Havlové 6894


Tabulka celkového počtu bodů – dívky, okresní kolo

pořadí škola body
1 Matiční gymnázium Ostrava 6382
2 SZŠ a VOŠZ Ostrava 6296
3 Gymnázium Olgy Havlové 5583

Mgr. Ondřej Kartous

  • Publikováno: 26.9.2017

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba