gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Basketbal SŠ chlapci (říjen 2017)

Termín konání akce: 17.10.2017

V úterý 17. 10. 2017 reprezentoval naši školu na basketbalovém turnaji, pořádaným Gymnáziem Hladnov, tým ve složení: kapitán družstva Řeha Jakub (12), Richtář Matěj (15), Sypien Vít (14), Mrštík Max (2), Kaluža Tomáš (10), Samlík Filip (6), Gelnar Adam (8) pod taktovkou trenéra Trojka Tomáše.

Tento turnaj byl výjimečný přítomností osoby, kterou můžete znát z televizních obrazovek - Jiřího “Prostřena” Juřičky. S pomocí všech fanoušků se povedlo našemu týmu podat heroické výkony, ke kterým napomohl náš nejrychlejší rozehrávač, po tomto turnaji známý jako “Splašený kůň”, který dostával naše bezchybné střelce do neuvěřitelných pozic. Dokonce i naši méně zkušení borci předvedli své basketbalové umění.

I přes veškerou snahu našich hráčů a realizačního týmu naše absolutní vítězství nebylo dokonáno kvůli příliš rychle zahraným míčům a neschopnosti dodržovat taktické pokyny. Například nám byla udělena i technická chyba. Po nadlidském výkonu jsme obsadili krásné čtvrté místo.

Děkujeme všem fanouškům, zúčastněným a pořadatelům.

Za náš tým, Jakub Řeha a Matěj Richtář
 

  • Publikováno: 25.10.2017

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba