gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Den otevřených dveří (leden 2010)

V úterý 12.1. se podruhé v tomto školním roce otevřely dveře naší školy zájemcům o studium a jejich rodičům.

Návštěvníci si sice z časových a organizačních důvodů mohli prohlédnout jen zlomek moderního vybavení naší školy (vždyť v současnosti disponujeme již 15 multimediálními učebnami vybavenými špičkovou technikou, pěti interaktivními tabulemi, dvěma moderními počítačovými učebnami, keramickou pecí, posilovnou se spinningovými koly apod.), přesto si však mohli udělat plastický obrázek toho, jak probíhá výuka na naší škole a co by je v případě přijetí ve vyučovacích hodinách čekalo.

Děti a mnohdy i rodiče si vyzkoušeli práci v jazykových sluchátkových učebnách, zahráli si hry z oblasti zeměpisu a biologie na interaktivních tabulích, ověřili fyzikální zákonitosti v laboratoři fyziky, přihlíželi efektním pokusům v chemické laboratoři, vyzkoušeli si práci v učebně IVT, nahlédli do odborných učeben a dalších prostor školy a seznámili se s právě probíhajícími projekty a aktivitami školy.

Všem návštěvníkům školy přejeme hodně štěstí u dubnových přijímacích zkoušek a doufáme, že se ve škole znovu setkáme – tentokrát už jako studenti a učitelé.

Jana Huvarová
 

  • Publikováno: 19.1.2010

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba