gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Druhá návštěva francouzských učitelů na naší škole

Termín konání akce: 21.1.2019 - 25.1.2019

V mrazivém lednovém týdnu, od 21.–25. 1. 2019, navštívila naši školu druhá trojice francouzských učitelů v rámci projektu Erasmus+, KA 1. Francouzská škola je našim dlouhodobým eTwinningovým partnerem a právě tato zkušenost a spolupráce umožnila realizaci projektu Erasmus+.

Francouzi stínovali v hodinách francouzského jazyka, anglického jazyka s rodilým mluvčím, obchodní angličtiny, matematiky, fyziky, biologie, chemie, zeměpisu, dějepisu a také je zajímala práce asistentky pedagoga. Stejně jako říjnová skupina, se francouzští učitelé aktivně zapojili do výuky. Všichni absolvovali minimálně 16 vyučovacích hodin.
Obě skupiny našich hostů vysoce oceňovaly úroveň našich žáků, jejich ochotu komunikovat, atmosféru ve škole, školní prostředí, perfektně připravené hodiny a interakci v hodinách.

Všem našim kolegům a kolegyním patří velký dík za spolupráci a skvěle připravený týden. Jsem přesvědčena, že oba týdny byly oboustranně obohacující.

Jolana Strýčková

  • Publikováno: 15.2.2019

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba