gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Evropské srdce - úspěchy v soutěži

V době od 15. 4. do 15. 5. proběhla internetová soutěž EVROPSKÉ SRDCE, která byla zaměřena na přírodní vědy (fyziku, chemii, biologii, astronomii), zeměpis a logiku. Soutěž byla určena žákům druhého stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

Soutěže se zúčastnilo 1772 tříčlenných družstev z celé republiky. Naše družstvo tvořili chlapci ze sekundy B Vít Pískovský, Matěj Prokop a Ondřej Smolka. V obrovské konkurenci naši žáci obsadili 1. místo v Ostravě, 7. místo v Moravskoslezském kraji a 23. místo v republice.

Gratulujeme k tomuto úspěchu!

Bohdana Špachmanová
 

  • Publikováno: 6.6.2012

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba