gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Florbalový turnaj na naší škole

Termín konání akce: 30.10.2012 - 31.10.2012

Na sklonku října se na naší škole uskutečnil florbalový turnaj pro studenty nižších gymnázií. V úterý, kdy se konal turnaj chlapců, se sešlo sedm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. Naši chlapci skončili ve čtyřčlenné skupině díky horšímu skóre na třetím místě a turnaj pro ně bohužel předčasně skončil. Po skupinách následovaly zápasy o postup do finále. V nich se nejlépe dařilo gymnáziu Matiční a gymnáziu Zábřeh. Ve finále pak po dramatickém souboji, které musel rozhodnout až penaltový rozstřel, vyhrálo gymnázium Zábřeh.

O den později proběhl turnaj dívek. Dívky našeho gymnázia předváděly velice bojovný výkon odměněný celkovým druhým místem. Nestačily pouze na ten den suverénní gymnázium Hrabůvka, které si zaslouženě odvezlo první místo.

Výsledky:

30. 10. 2012 chlapci
1. místo Gymnázium Ostrava-Zábřeh
2. místo Matiční gymnázium
3. místo Wichterlovo gymnázium
5. místo GOH

31. 10. 2012 dívky
1. místo Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
2. místo GOH
3. místo Gymnázium Pavla Tigrida

Mgr. Ondřej Kartous
 

  • Publikováno: 23.11.2012

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba