gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Interaktivní workshop manažerské simulace Banky v akci

Dne 16. 3. 2010 se na naší škole uskutečnil workshop bankovní simulace BIA (Banks in Action). Akce byla pořádána ve spolupráci s organizací Junior Achievement a zúčastnilo se jí 40 studentů a učitelů ekonomie z různých středních škol našeho regionu.

Workshop sestával ze dvou částí. První část byla věnována krátkému instruktážnímu školení, při kterém se účastníci seznámili s prostředím a ovládáním BIA. Rovněž byly vysvětleny principy fungování simulace a základní strategie simulační hry. V druhé části proběhla soutěž přítomných studentských týmů v simulaci BIA.

Oba soutěžní týmy studentů naší školy si v soutěži vedly výborně. Jeden z nich, ve složení Sára Nováková, Tomáš Horník a Ondřej Ormandy, obsadil 1. místo.
 

  • Publikováno: 25.3.2010

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba