gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Okresní kolo SOČ (duben 2019)

Termín konání akce: 16.4.2019

V úterý 16. dubna 2019 proběhlo na Střední průmyslové škole chemické akademika Heyrovského v Ostravě-Zábřehu okresní kolo SOČ. Naši školu reprezentovali 2 jednotlivci a 4 dvojice, kteří obhajovali své práce před komisemi rozdělenými dle soutěžních oborů. Je třeba říct, že celkově jsme měli v okresním kole ještě větší zastoupení, ale z důvodu souběhu několika akcí v jednom termínu se 6 jednotlivců a 3 dvojice zúčastnili okresního kola v okrese Opava a Nový Jičín.

Do krajského kola, které se uskuteční v pátek 10. května 2019 na VŠB-TUO, postoupili v oboru biologie Daniela Němcová spolu s Martinou Jandovou ze septimy A a Kateřina Kopecká ze 4. C, v oboru chemie Pavel Pískovský s Janem Michálkem ze septimy A, obor filozofie, politologie a ostatní humanitní a společenskovědní obory bude zastoupen pracemi Matyáše Hansela a Viléma Honysze rovněž ze septimy A, v oboru fyzika se představí Ota Michálek ze 4. C, v oboru informatika se pokusí prorazit do celostátního kola Kateřina Kolaříková z 3. C, v oboru geologie, geografie budou soutěžit Lenka Marschalková s Danielou Davidovou z oktávy A, v oboru zdravotnictví se představí Anežka Gajdová a Kateřina Dostálová ze septimy A, v oboru zemědělství, potravinářství, lesní a vodní hospodářství postoupila Petra Plonková ze septimy A, v oboru tvorba učebních pomůcek, didaktická technologie bude naši školu reprezentovat dvojice Barbora Nedvídková a Tereza Hlinková ze septimy A a obor strojírenství, hutnictví, doprava a průmyslový design bude zastoupen prací Jakuba Skály a Michala Kičmera z oktávy A.

Všem soutěžícím děkuji za vzornou reprezentaci školy a postupujícím přeji mnoho úspěchů v dalším kole.

Kateřina Trojek, školní koordinátor SOČ
 

  • Publikováno: 13.5.2019

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba