gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Slavnostní příjímání ke studiu 2016

Termín konání akce: 22.9.2016

Slavnostní přijímání ke studiu absolvovali naši noví studenti prim a 1. ročníku 22. září společně se svými rodiči, sourozenci a dalšími hosty, kteří přišli v hojném počtu podpořit naše nováčky při tradičním pasování do stavu studentského.

Slavnostní ceremoniál byl zarámován zněním studentské hymny Gaudeamus igitur – na začátku zazněla tato stará píseň reprodukovaně, na konci ji však přednesli sami studenti, čímž své rodiče a další hosty dost překvapili a vysloužili si velký aplaus. Zvláštní obdiv získali studenti 1. ročníku, kteří předvedli odvážné vícehlasé nastudování.

Během připraveného programu předali třídní učitelky svým novým studentům studijní průkazy a dárek v podobě trička s logem gymnázia. Ředitelka školy potom připomněla, co všechno již studenti od začátku školního roku stačili prožít, a seznámila přítomné s tím, jak nově vznikající třídy prožily adaptační kurz.

Přejeme našim novým studentů mnoho štěstí, vytrvalosti, odvahy a odhodlání, aby se vyrovnali se všemi nástrahami gymnaziálního studia.
 

  • Publikováno: 7.10.2016

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba