gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Slavnostní přijímání studentů do prim a 1. ročníku (2005)

V úterý 6. 9. 2005 bylo v Domě dětí a mládeže na ulici M. Majerové do studentského stavu slavnostně přijato 60 studentů prim a 30 studentů prvního ročníku.

Ředitelka školy rodiče přivítala, zdůraznila význam vzdělání a popřála studentům mnoho úspěchů, třídní učitelky Jana Höglerová, Dagmar Kocichová a Dagmar Dostálová předaly studentům studijní průkazy a trička s logem naší školy. Slavnostní atmosféru vytvořil Vojtěch Koubek ze sekundy B svým krátkým houslovým vystoupením a na závěr studenti rodičům předvedli své originální nastudování studentské hymny Gaudeamus igitur, které si připravili pod vedením vedoucí pěveckého sboru naší školy Olgy Blažkové na adaptačním kurzu.

 

  • Publikováno: 12.9.2005

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba