gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Slavnostní přijímání studentů do prim a 1. ročníku

V úterý 8. 9. 2009 proběhlo v sále Domu dětí a mládeže na ulici M. Majerové slavnostní přijetí studentů prim a 1. ročníku do studentského stavu.

Ředitelka školy rodiče přivítala, zdůraznila význam vzdělání a popřála studentům mnoho úspěchů, třídní učitelé předali studentům studijní průkazy a dárek v podobě trička s logem naší školy. Slavnostní atmosféru podpořila Tereza Bednářová z kvarty A svým krátkým hudebním vystoupením a o závěrečnou tečku se postarali studenti sami, když překvapeným a nevěřícným rodičům předvedli své originální nastudování studentské hymny Gaudeamus igitur, které si připravili pod vedením vedoucí pěveckého sboru naší školy na adaptačním kurzu.

Všem novým studentům přejeme mnoho úspěchů!

Jana Huvarová
 

  • Publikováno: 22.9.2009

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba