gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Testování IQ Mensou ČR na naší škole

Termín konání akce: 12.12.2016

Dne 12. 12. 2016 proběhne na naší škole pro zájemce z řad studentů testování IQ, které organizuje Mensa ČR.

Společnost Mensa provádí základní testování IQ prostřednictvím mezinárodně uznávaného standardizovaného testu schváleného dozorčím psychologem společnosti. Na správnost prováděných testování dohlíží i psycholožka Mensy ČR ‒ PhDr. Dagmar Jílková. Test trvá 40 minut. Každý, kdo se zúčastní mensovního testu, dostane potvrzení o absolvování s udaným IQ. Toto potvrzení má mezinárodní platnost. Účastníkům, kteří dosáhnou v testu výsledku na úrovni percentilu 99‒100 (IQ 130 a více), bude nabídnuto členství v Mense ČR.Testy jsou neverbální a kalibrované podle věku. Výsledky testování jsou důvěrné a budou sděleny pouze zákonným zástupcům dětí. Test stojí 150,-. Zájemci mohou odevzdat přihlášky v kabinetě TV u Mgr. Mojžíše a poté si vyplní přihlášku zde.

  • Publikováno: 20.11.2016

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba