gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Úspěch v Internetové matematické olympiádě

Termín konání akce: 28.11.2017

V úterý 28. listopadu 2017 na naší škole proběhla soutěž Internetová matematická olympiáda.

Za naši školu soutěžily čtyři týmy po šesti až sedmi členech od kvinty až po oktávy. Studenti řešili velmi náročné úlohy. Nejúspěšnější tým pod vedením Evy Kuhejdové se umístil na krásném 6. místě z celkového počtu 215 týmů z České a Slovenské republiky.

Všem zúčastněným týmům děkujeme a vítěznému týmu ve složení: Eva Kuhejdová a Vít Pískovský (8.B), Filip Dráber a Zdeněk Vydra (8.A), Kateřina Kopecká (3.C), Ondřej Bašanda (7.B) a Ondřej Hráček (5.A), gratulujeme!

Mgr. Silvie Cintavá


 

  • Publikováno: 8.1.2018

Fotografie

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba