gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Úspěch v krajském kole soutěže Microsoft Office Arena 2018

Termín konání akce: 13.4.2018

Také letošní rok se naše škola účastnila soutěže Microsoft Office Arena, ve které mají studenti možnost ověřit si své dovednosti v práci s aplikacemi Office. Po vítězství ve školním kole se do krajského kola vyslal tým ve složení: Ivana Pokorná a Aneta Sikorová za nižší gymnázium a Jana Zavadilová s Radomírem Čechem za gymnázium vyšší.

Krajské kolo se konalo na Mendelově střední škole v Novém Jičíně, a i přes náročné zadání se našim studentům dařilo skvěle! Ivana Pokorná a Radomír Čech se stali vítězi ve své kategorii a budou školu dále reprezentovat na celostátním finále, které se bude konat 23. 4. 2018 v Praze. Jana Zavadilová navíc obsadila krásné třetí místo a završila tak úspěch naší školy další medailovou pozicí. Všem zúčastněným gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí ve finálovém kole!

Mgr. Ondřej Kartous

Výsledky krajského kola zde.
 

  • Publikováno: 26.4.2018

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba