gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Suplování

Suplování:   Úterý 18.6.2019

datum výpisu: 17.6.2019 (13:56)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.C

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

4.C

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

6.A

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

6.B

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

SK

8.A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

8.B

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Fluksa Martin

..

..

....

-

..

....

..

-

-

-

Kartous Ondřej

-

Glb

..

Kan

..

-

..

-

-

-

Kornasová Martina

 

-

-

-

....

         

Kudlík Tomáš

-

..

Kan

-

-

Hol

..

..

-

-

Mojžíš Jakub

-

....

Cin

Cin

..

Mch

-

..

-

-

Pospíšilová Drahoslava

..

..

-

..

..

-

-

-

-

-

Siváková Květoslava

             

-

   

Sovadina Jiří

-

-

Br

-

Kon

..

..

-

-

-

Šimíček Petr

-

-

-

..

-

..

..

-

-

-

Trojek Kateřina

   

-

Do

Šim

-

       

Trojek Tomáš

-

..

-

-

Ja

-

..

-

-

-

Valchářová Andrea

 

-

..

Šim

..

..

-

     

Vaňková Romana

-

..

-

Kan

..

-

Kor

-

-

-

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

A

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

N

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Fr

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Absc

Změny v rozvrzích učitelů:

Arencibia Alexandra

2.hod

změna

Šp

3.C (Š)

(3)

 
 

3.hod

odpadá

Šp

8.B (Š)

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

změna

Šp

4.B (Š1)

(3)

 
 

6.hod

změna

Šp

4.B (Š2)

(3)

 

Bárta Lukáš

0.hod

odpadá

Č

6.A

 

Sportovní kurz

 

2.hod

supl. (So)

D

4.A

(49)

 
 

2.hod

odpadá

Č

8.B

 

Obecná absence třídy

 

4.hod

přesun <<

Č

7.A

(5)

z 6.hod

 

5.hod

odpadá

Č

8.A

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

přesun >>

Č

7.A

 

na 4.hod

Blažková Olga

5.hod

odpadá

HV

6.A (Hv)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

odpadá

HV

6.A (Hv)

 

Sportovní kurz

 

před 3. hodinou dohled ŘP - 1.,2.patro

 

Cintavá Silvie

0.hod

odpadá

MS

4.C (MS2)

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

MS

4.C (MS2)

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

supl. (Moj)

M

5.A

(10)

 
 

2.hod

výměna >>

F

3.B

 

na 20.6. 2.hod

 

3.hod

supl. (Moj)

M

4.A

(49)

 

Dostálová Dagmar

2.hod

odpadá

A

4.C (N)

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

supl. (Trj)

FR

2.A (F)

(15)

 

Freislerová Marta

5.hod

odpadá

M

2.C

 

Sportovní kurz

Fusková Ivana

3.hod

odpadá

B

6.A

 

Sportovní kurz

 

7.hod

odpadá

F

6.A

 

Sportovní kurz

Glabazňa Milan

1.hod

supl. (Kar)

IKT

3.B (N)

(IVT1)

 
 

7.hod

odpadá

B

2.C (LB)

 

Sportovní kurz

Holubová Julie

2.hod

odpadá

TV

6.B (Dív)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

spojeno (Kud)

TV

4.B (Chl)

(T)

 

Hotový Lukáš

1.hod

změna

Šp

3.A (Š)

(3)

 
 

3.hod

odpadá

Č

2.C

 

Sportovní kurz

Hrušková Zuzana

2.hod

odpadá

IKT

6.A (N)

 

Sportovní kurz

 

3.hod

odpadá

M

6.B

 

Sportovní kurz

Janík Petr

3.hod

odpadá

M

4.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

IKT

2.C (Š)

 

Sportovní kurz

 

před 1. hodinou dohled 6. třídní, 1. patro

 

Janíková Táňa

3.hod

změna

N

2.A (N)

(1)

 
 

4.hod

supl. (Tro)

Z

3.B

(19)

 
 

4.hod

odpadá

N

6.A (N)

 

Sportovní kurz

Kantorová Andrea

2.hod

supl. (Kud)

ZSV

7.B

(18)

 
 

3.hod

spojeno (Vaň)

ZSV

7.A (Dív)

(3)

 
 

3.hod

supl. (Kar)

ZSV

7.A (Chl)

(3)

 

Kartous Ondřej

0.- 9. hod Sportovní kurz

Konečná Naděžda

4.hod

supl. (So)

Z

5.B

(14)

 
 

4.hod

odpadá

Č

4.C

 

Obecná absence třídy

 

6.hod

odpadá

Č

6.B

 

Sportovní kurz

Kornasová Martina

5.hod

odpadá

VV

6.A (Vv)

 

Sportovní kurz

 

6.hod

supl. (Vaň)

M

2.A

(15)

 
 

6.hod

odpadá

VV

6.A (Vv)

 

Sportovní kurz

 

před 6. hodinou dohled 6. třídní, 1. patro

 

Krajčíková Ivana

před 4. hodinou dohled 6. třídní, 1. patro

 

Kučerová Jarmila

7.hod

odpadá

F

6.B (LF)

 

Sportovní kurz

Kudlík Tomáš

0.- 9. hod Sportovní kurz

Lipinová Alena

11:55 - 12:25 dohled Jídelna

 

Lorber Jana

5.hod

změna

N

5.A (N)

(1)

 
 

před 4. hodinou dohled Jídelna, jazykový pavilon

 

Michálková Barbora

0.hod

odpadá

AJS

8.B (AS2)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

AJS

8.B (AS2)+

 

Obecná absence třídy

 

2.hod

odpadá

A

8.A (N)

 

Obecná absence třídy

 

5.hod

supl. (Moj)

Č

1.B

(2)

 
 

5.hod

odpadá

A

6.B (F)

 

Sportovní kurz

Mojžíš Jakub

0.- 9. hod Sportovní kurz

Munro Alexander John

1.hod

odpadá

A

6.A (N)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

A

2.C (N)

 

Sportovní kurz

 

5.hod

odpadá

A

6.B (N)

 

Sportovní kurz

Musálková Hana

2.hod

změna

A

1.C (Š)

(1)

 
 

5.hod

změna

Šp

2.B (Š)

(3)

 

Nemcová Lenka

7.hod

odpadá

AES

8.B (AES)+

 

Obecná absence třídy

 

8.hod

odpadá

AES

8.B (AES)+

 

Obecná absence třídy

Pavelková Lucie

2.hod

odpadá

A

4.C (Š)

 

Obecná absence třídy

Strachotta Ivo

4.hod

odpadá

B

8.B

 

Obecná absence třídy

Strýčková Jolana

1.hod

odpadá

A

6.A (Š)

 

Sportovní kurz

 

2.hod

odpadá

A

2.C (Š)

 

Sportovní kurz

 

4.hod

změna

A

1.A (N1)

(11)

 

Šamaj Jiří

0.hod

odpadá

FSn

8.A (FS1n)+

 

Obecná absence třídy

 

1.hod

odpadá

FSn

8.A (FS1n)+

 

Obecná absence třídy

 

3.hod

přesun <<

F

3.C

(13)

z 5.hod

 

5.hod

přesun >>

F

3.C

 

na 3.hod

Šimčáková Petra

3.hod

supl. (Val)

Šp

5.A (Š)

(IVT1)

 
 

4.hod

supl. (Trj)

VO

2.A

(15)

 
 

4.hod

odpadá

Šp

6.A (Š)

 

Sportovní kurz

Šimíček Petr

0.- 9. hod Sportovní kurz

Šímová Hana

1.hod

změna

N

3.A (N)

(1)

 
 

4.hod

změna

N

1.A (N2)

(1)

 
 

6.hod

změna

N

4.A (N1)

(1)

 

Štefková Martina

před 3. hodinou dohled 6. třídní, 1. patro

 

Trojek Tomáš

0.- 9. hod Sportovní kurz

Vaňková Romana

0.- 9. hod Sportovní kurz

Velkoborská Hana

2.hod

odpadá

A

8.A (Š)

 

Obecná absence třídy

Wiehlová Veronika

2.hod

výměna <<

VO

3.B

(19)

z 20.6. 2.hod

 

3.hod

odpadá

FR

8.B (F)

 

Obecná absence třídy

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

A

N1

(11)

změna

Strýčková Jolana

 
 

4.hod

N

N2

(1)

změna

Šímová Hana

 

1.B

5.hod

Č

 

(2)

supluje

Michálková Barbora

(Moj)

1.C

0.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Pp)

 

2.hod

A

Š

(1)

změna

Musálková Hana

 
 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kud)

2.A

3.hod

FR

F

(15)

supluje

Dostálová Dagmar

(Trj)

 

3.hod

N

N

(1)

změna

Janíková Táňa

 
 

4.hod

VO

 

(15)

supluje

Šimčáková Petra

(Trj)

 

6.hod

M

 

(15)

supluje

Kornasová Martina

(Vaň)

2.B

5.hod

Šp

Š

(3)

změna

Musálková Hana

 

2.C

0.- 9. hod Sportovní kurz

3.A

1.hod

N

N

(1)

změna

Šímová Hana

 
 

1.hod

Šp

Š

(3)

změna

Hotový Lukáš

 
 

6.hod

Ch

LCh

 

odpadá

 

(Flu)

3.B

1.hod

IKT

N

(IVT1)

supluje

Glabazňa Milan

(Kar)

 

2.hod

VO

 

(19)

výměna <<

Wiehlová Veronika

z 20.6. (Čt) 2.hod

 

2.hod

F

   

výměna >>

 

na 20.6. (Čt) 2.hod

 

4.hod

Z

 

(19)

supluje

Janíková Táňa

(Tro)

3.C

0.hod

CHSn

ChSn

 

odpadá

 

(Flu)

 

1.hod

CHSn

ChSn

 

odpadá

 

(Flu)

 

2.hod

Šp

Š

(3)

změna

Arencibia Alexandra

 
 

3.hod

F

 

(13)

přesun <<

Šamaj Jiří

z 5.hod

 

3.hod

Z

   

odpadá

 

(Pp)

 

5.hod

F

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Tro)

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kud)

4.A

2.hod

D

 

(49)

supluje

Bárta Lukáš

(So)

 

3.hod

M

 

(49)

supluje

Cintavá Silvie

(Moj)

 

6.hod

N

N1

(1)

změna

Šímová Hana

 

4.B

1.hod

M

   

odpadá

 

(Vaň)

 

4.hod

Šp

Š1

(3)

změna

Arencibia Alexandra

 
 

5.hod

TV

Chl

(T)

spojí

Holubová Julie

(Kud)

 

6.hod

Šp

Š2

(3)

změna

Arencibia Alexandra

 

4.C

0.- 9. hod Obecná absence třídy

5.A

2.hod

M

 

(10)

supluje

Cintavá Silvie

(Moj)

 

3.hod

Šp

Š

(IVT1)

supluje

Šimčáková Petra

(Val)

 

5.hod

N

N

(1)

změna

Lorber Jana

 
 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Šč)

5.B

4.hod

Z

 

(14)

supluje

Konečná Naděžda

(So)

 

5.hod

IKT

F

 

odpadá

 

(Val)

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(So)

 

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kud)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Moj)

6.A

0.- 9. hod Sportovní kurz

6.B

0.- 9. hod Sportovní kurz

7.A

0.hod

CHS

ChS1

 

odpadá

 

(Flu)

 

1.hod

CHS

ChS1

 

odpadá

 

(Flu)

 

3.hod

ZSV

Dív

(3)

spojí

Kantorová Andrea

(Vaň)

 

3.hod

ZSV

Chl

(3)

supluje

Kantorová Andrea

(Kar)

 

4.hod

Č

 

(5)

přesun <<

Bárta Lukáš

z 6.hod

 

4.hod

B

   

odpadá

 

(Flu)

 

6.hod

Č

   

přesun >>

 

na 4.hod

7.B

0.hod

CHS

ChS1

 

odpadá

 

(Flu)

 

1.hod

CHS

ChS1

 

odpadá

 

(Flu)

 

2.hod

ZSV

 

(18)

supluje

Kantorová Andrea

(Kud)

8.A

0.- 9. hod Obecná absence třídy

8.B

0.- 9. hod Obecná absence třídy

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba