gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Suplování

Suplování:   Úterý 24.4.2018

datum výpisu: 24.4.2018 (6:43)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

7.A

       

                 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

Bárta Lukáš

       

....

..

                 

Kocourková Jana

 

Kud

Koc

-

Kol

Ja

Kol

-

-

-

         

Konečná Naděžda

 

-

                         

Mojžíš Jakub

       

..

                   

Sovadina Jiří

 

-

Šč

....

Koc

-

..

..

-

-

         

Trojek Tomáš

         

Kud

..

               

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

3

       

Absc

Absc

                 

IVT2

             

Absc

Absc

Absc

         

Změny v rozvrzích učitelů:

Dostálová Dagmar

před 3. hodinou dohled 6. třídní, 1. patro

 

Hrušková Zuzana

před 1. hodinou dohled 9. třídní 1.,2. patro

 

Janíková Táňa

5.hod

supl. (Kcr)

N

6.A (N)

(5)

 

Kociánová Nicola

2.hod

supl. (Kcr)

N

2.B (N)

(14)

 
 

4.hod

supl. (So)

D

4.A

(14)

 

Kolková Šárka

4.hod

supl. (Kcr)

A

1.B (N)

(10)

 
 

6.hod

supl. (Kcr)

A

4.C (N)

(A)

 

Kudlík Tomáš

1.hod

supl. (Kcr)

A

1.B (Š)

(9)

 
 

5.hod

změna

TV

1.B (Chl)

(T)

 
 

5.hod

spojeno (Tro)

TV

1.B (Dív)

(T)

 

Nemcová Lenka

8.hod

změna

AES

8.B (AE)+

(N)

 
 

9.hod

změna

AES

8.B (AE)+

(N)

 

Strýčková Jolana

4.hod

změna

A

5.A (Š)

(Bi)

 

Šimíček Petr

2.hod

supl. (So)

D

2.C

(13)

 

Vaňková Romana

4.hod

odpadá

TV

7.A (Dív)

 

Akce školy

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

1.hod

A

Š

(9)

supluje

Kudlík Tomáš

(Kcr)

 

4.hod

A

N

(10)

supluje

Kolková Šárka

(Kcr)

 

5.hod

TV

Chl

(T)

změna

Kudlík Tomáš

 
 

5.hod

TV

Dív

(T)

spojí

Kudlík Tomáš

(Tro)

2.B

2.hod

N

N

(14)

supluje

Kociánová Nicola

(Kcr)

2.C

2.hod

D

 

(13)

supluje

Šimíček Petr

(So)

3.A

7.hod

D

   

odpadá

 

(So)

4.A

4.hod

D

 

(14)

supluje

Kociánová Nicola

(So)

4.C

6.hod

A

N

(A)

supluje

Kolková Šárka

(Kcr)

 

8.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 
 

9.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 

5.A

4.hod

A

Š

(Bi)

změna

Strýčková Jolana

 

6.A

5.hod

N

N

(5)

supluje

Janíková Táňa

(Kcr)

7.A

6.hod

Z

   

odpadá

 

(So)

 

4., 5. hod Akce školy

7.B

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Tro)

8.A

8.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 
 

9.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 

8.B

8.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 
 

9.hod

AES

AE

(N)

změna

Nemcová Lenka

 

Pedagogický dohled u třídy:

7.A, 5. hod - Bárta Lukáš

7.A, 4. hod - Mojžíš Jakub

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba