gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Suplování

Suplování:   Pondělí 16.12.2019

datum výpisu: 13.12.2019 (15:01)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

9.

Holubová Julie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Janík Petr

-

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kantorová Andrea

         

-

-

..

..

..

 

Kocourková Jana

           

....

..

..

-

 

Lorber Jana

-

-

-

Tro

Fus

-

Ší

..

-

-

-

Mojžíš Jakub

-

..

Mif

-

Br

-

Šte

-

-

-

-

Otáhalová Lucie

-

-

Krj

-

Kor

..

-

..

-

-

-

Šimíček Petr

-

-

Sch

-

Hot

....

....

..

-

-

-

Velkoborská Hana

Str

Str

Pav

Tro

-

-

..

-

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bárta Lukáš

4.hod

supl. (Moj)

Č

5.B

(13)

 

Dostálová Dagmar

11:25 - 11:55 dohled Jídelna

 

Drastiková Klára

před 4. hodinou dohled Vestibul, 9T - příz.

 

Fusková Ivana

4.hod

supl. (Lrb)

N

3.B (N)

(N)

 

Hotový Lukáš

4.hod

supl. (Šč)

Č

6.A

(10)

 

Kartous Ondřej

před 6. hodinou dohled ŘP - 1.,2.patro

 

Kornasová Martina

4.hod

supl. (Ota)

ZSV

4.C

(Bi)

 

Krajčíková Ivana

2.hod

supl. (Ota)

Ch

2.C

(17)

 

Kučerová Jarmila

před 5B. hodinou dohled 6. třídní - přízemí, 1. patro

 

Mifkovičová Petra

2.hod

spojeno (Moj)

TV

1.B (Chl)

(T)

 

Michálková Barbora

před 5B. hodinou dohled Tv, atrium, ŘP - přízemí

 

Pavelková Lucie

1.hod

přesun >>

Č

6.B

 

na 5A.hod

 

2.hod

spojeno (Vel)

A

4.C (N)

(48)

 
 

5A.hod

přesun <<

Č

6.B

(14)

z 1.hod

Sovadina Jiří

před 2. hodinou dohled 9. třídní - 1.,2. patro

 

Strachotta Ivo

2.hod

supl. (Šč)

Z

4.A

(46)

 

Strýčková Jolana

0.hod

spojeno (Vel)

AJS

8.B (BE)+

(10)

 
 

1.hod

spojeno (Vel)

AJS

8.B (BE)+

(10)

 

Šímová Hana

5B.hod

supl. (Lrb)

Č

1.A

(48)

 
 

před 3. hodinou dohled Jídelna, jazykový pavilon

 

Štefková Martina

5B.hod

supl. (Moj)

M

2.B

(2)

 

Trojek Tomáš

3.hod

supl. (Vel)

A

6.A (Š)

(10)

 
 

3.hod

spojeno (Lrb)

A

6.A (N)

(10)

 

Valchářová Andrea

před 2. hodinou dohled Tv, atrium, ŘP - přízemí

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5B.hod

Č

 

(48)

supluje

Šímová Hana

(Lrb)

1.B

2.hod

TV

Chl

(T)

spojí

Mifkovičová Petra

(Moj)

2.B

5B.hod

M

 

(2)

supluje

Štefková Martina

(Moj)

2.C

2.hod

Ch

 

(17)

supluje

Krajčíková Ivana

(Ota)

 

7.hod

A

N

 

odpadá

 

(Kcr)

3.B

4.hod

N

N

(N)

supluje

Fusková Ivana

(Lrb)

3.C

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Kan)

 

7.hod

DS

DS2

 

odpadá

 

(Kan)

 

8.hod

DS

DS2

 

odpadá

 

(Kan)

4.A

2.hod

Z

 

(46)

supluje

Strachotta Ivo

(Šč)

4.C

0.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

1.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

2.hod

A

N

(48)

spojí

Pavelková Lucie

(Vel)

 

4.hod

ZSV

 

(Bi)

supluje

Kornasová Martina

(Ota)

5.A

1.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Moj)

5.B

4.hod

Č

 

(13)

supluje

Bárta Lukáš

(Moj)

 

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ota)

6.A

3.hod

A

Š

(10)

supluje

Trojek Tomáš

(Vel)

 

3.hod

A

N

(10)

spojí

Trojek Tomáš

(Lrb)

 

4.hod

Č

 

(10)

supluje

Hotový Lukáš

(Šč)

6.B

1.hod

Č

   

přesun >>

 

na 5A.hod

 

5A.hod

Č

 

(14)

přesun <<

Pavelková Lucie

z 1.hod

 

6.hod

N

N

 

odpadá

 

(Lrb)

7.A

6.hod

D

   

odpadá

 

(Šč)

 

7.hod

DS

DS2

 

odpadá

 

(Kan)

 

8.hod

DS

DS2

 

odpadá

 

(Kan)

7.B

5B.hod

A

N

 

odpadá

 

(Vel)

8.A

0.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

1.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

6.hod

N

N

 

odpadá

 

(Kcr)

8.B

0.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

1.hod

AJS

BE

(10)

spojí

Strýčková Jolana

(Vel)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba