gyohavl.cz  en.gyohavl.cz  
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-PorubaFAKULTNÍ ŠKOLA OSTRAVSKÉ UNIVERZITY, PŘIDRUŽENÁ ŠKOLA UNESCO

Suplování

Suplování:   Pondělí 27.1.2020

datum výpisu: 24.1.2020 (15:12)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

9.

5.A

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

 

5.B

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

LK

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5A.

5B.

6.

7.

8.

9.

Holubová Julie

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Huvarová Jana

-

-

..

-

-

-

-

-

-

-

-

Janík Petr

-

....

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Kartous Ondřej

..

-

Hru

Ota

-

Kor

-

..

-

-

-

Kudlík Tomáš

-

..

-

Do

Br

....

....

..

..

-

-

Mifkovičová Petra

-

..

Cin

Ota

Br

-

-

-

..

..

-

Mojžíš Jakub

-

..

Cin

-

..

-

Kan

-

-

-

-

Neuwirthová Magdaléna

-

Šmj

                 

Trojek Tomáš

-

....

So

-

Hot

-

-

-

-

-

-

Valchářová Andrea

-

..

Fus

Trj

<>

-

         

Vaňková Romana

-

-

-

-

Flu

Kor

-

Glb

..

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Bárta Lukáš

1.hod

odpadá

Č

5.B

 

Lyžařský kurz

 

4.hod

spojeno (Mif)

Č

7.A (Dív)

(9)

 
 

4.hod

supl. (Kud)

Č

7.A (Chl)

(9)

 

Cintavá Silvie

2.hod

supl. (Mif)

F

1.B (Dív)

(3)

 
 

2.hod

spojeno (Moj)

F

1.B (Chl)

(3)

 

Dostálová Dagmar

3.hod

supl. (Kud)

Č

8.B

(18)

 
 

3.hod

odpadá

A

5.A (N2)

 

Lyžařský kurz

 

7.hod

odpadá

A

5.B (Š1)

 

Lyžařský kurz

Drastiková Klára

5A.hod

odpadá

HV

5.A (Hv)

 

Lyžařský kurz

 

5B.hod

odpadá

HV

5.A (Hv)

 

Lyžařský kurz

 

6.hod

přesun <<

HV

6.A (Hv)

(HV)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

HV

6.A (Hv)

 

na 6.hod

Fluksa Martin

4.hod

supl. (Vaň)

B

3.A

(15)

 
 

8.hod

odpadá

B

5.A (LB)

 

Lyžařský kurz

Fusková Ivana

2.hod

supl. (Val)

B

4.B

(19)

 

Glabazňa Milan

6.hod

supl. (Vaň)

B

1.B

(49)

 

Hotový Lukáš

2.hod

odpadá

Č

5.A

 

Lyžařský kurz

 

3.hod

odpadá

Šp

5.B (Š1)

 

Lyžařský kurz

 

4.hod

supl. (Tro)

Č

2.C

(17)

 

Hrušková Zuzana

2.hod

supl. (Kar)

IKT

1.C (Š)

(IVT1)

 

Kantorová Andrea

5B.hod

supl. (Moj)

D

2.B

(2)

 

Kartous Ondřej

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Kolaříková Eva

před 3. hodinou dohled Tv, atrium, ŘP - přízemí

 

Kornasová Martina

5A.hod

supl. (Vaň)

ZSV

8.A (Dív)

(19)

 
 

5A.hod

spojeno (Kar)

ZSV

8.A (Chl)

(19)

 
 

5A.hod

odpadá

VV

5.A (Vv)

 

Lyžařský kurz

 

5B.hod

odpadá

VV

5.A (Vv)

 

Lyžařský kurz

Kučerová Jarmila

5B.hod

odpadá

F

5.B

 

Lyžařský kurz

 

11:55 - 12:25 dohled Jídelna

 

Kudlík Tomáš

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Lipinová Alena

6.hod

přesun <<

VV

6.A (Vv)

(Vv)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

VV

6.A (Vv)

 

na 6.hod

Mifkovičová Petra

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Michálková Barbora

3.hod

odpadá

A

5.A (N1)

 

Lyžařský kurz

 

před 5B. hodinou dohled 6. třídní - přízemí, 1. patro

 

Mojžíš Jakub

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Otáhalová Lucie

3.hod

supl. (Mif)

B

2.A (Dív)

(1)

 
 

3.hod

spojeno (Kar)

B

2.A (Chl)

(1)

 
 

6.hod

odpadá

Ch

5.B

 

Lyžařský kurz

Pavelková Lucie

4.hod

výměna <<

A

8.A (Š)

(13)

z 28.1. 5A.hod

Pilařová Hana

4.hod

odpadá

ZSV

5.A

 

Lyžařský kurz

 

11:25 - 11:55 dohled Jídelna

 

Sovadina Jiří

2.hod

supl. (Tro)

Z

3.A

(15)

 

Strýčková Jolana

4.hod

výměna <<

A

8.A (N)

(5)

z 28.1. 5A.hod

Šamaj Jiří

1.hod

Asistent pedagoga 4. B

 

Šimčáková Petra

3.hod

odpadá

Šp

5.B (Š2)

 

Lyžařský kurz

Štefková Martina

7.hod

odpadá

A

5.B (Š2)

 

Lyžařský kurz

Trojek Kateřina

3.hod

supl. (Val)

FR

3.A (F)

(IVT2)

 

Trojek Tomáš

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Vaňková Romana

0.- 9. hod Lyžařský kurz

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

F

Dív

(3)

supluje

Cintavá Silvie

(Mif)

 

2.hod

F

Chl

(3)

spojí

Cintavá Silvie

(Moj)

 

6.hod

B

 

(49)

supluje

Glabazňa Milan

(Vaň)

1.C

0.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kar)

 

2.hod

IKT

Š

(IVT1)

supluje

Hrušková Zuzana

(Kar)

2.A

3.hod

B

Dív

(1)

supluje

Otáhalová Lucie

(Mif)

 

3.hod

B

Chl

(1)

spojí

Otáhalová Lucie

(Kar)

2.B

5B.hod

D

 

(2)

supluje

Kantorová Andrea

(Moj)

2.C

4.hod

Č

 

(17)

supluje

Hotový Lukáš

(Tro)

3.A

2.hod

Z

 

(15)

supluje

Sovadina Jiří

(Tro)

 

3.hod

FR

F

(IVT2)

supluje

Trojek Kateřina

(Val)

 

4.hod

B

 

(15)

supluje

Fluksa Martin

(Vaň)

3.B

7.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kud)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Mif)

4.B

2.hod

B

 

(19)

supluje

Fusková Ivana

(Val)

5.A

0.- 8. hod Lyžařský kurz

5.B

0.- 8. hod Lyžařský kurz

6.A

1.hod

IKT

Š

 

odpadá

 

(Val)

 

6.hod

HV

Hv

(HV)

přesun <<

Drastiková Klára

z 8.hod

 

6.hod

VV

Vv

(Vv)

přesun <<

Lipinová Alena

z 8.hod

 

6.hod

TV

Chl

 

odpadá

 

(Kud)

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Kar)

 

8.hod

HV

Hv

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

VV

Vv

 

přesun >>

 

na 6.hod

7.A

4.hod

Č

Dív

(9)

spojí

Bárta Lukáš

(Mif)

 

4.hod

Č

Chl

(9)

supluje

Bárta Lukáš

(Kud)

7.B

1.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Kud)

8.A

4.hod

A

N

(5)

výměna <<

Strýčková Jolana

z 28.1. (Út) 5A.hod

 

4.hod

A

Š

(13)

výměna <<

Pavelková Lucie

z 28.1. (Út) 5A.hod

 

4.hod

M

   

výměna >>

 

na 28.1. (Út) 5A.hod

 

5A.hod

ZSV

Dív

(19)

supluje

Kornasová Martina

(Vaň)

 

5A.hod

ZSV

Chl

(19)

spojí

Kornasová Martina

(Kar)

8.B

3.hod

Č

 

(18)

supluje

Dostálová Dagmar

(Kud)

 

Zpracováno v systému Bakaláři

Naše gymnázium

Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba
Adresa: Marie Majerové 1691
708 00 Ostrava-Poruba