Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Adopce na dálku 2020/2021 ve spolupráci s organizací Centrum Dialog

Adopce na dálku 2020/2021 ve spolupráci s organizací Centrum DialogNavzdory celosvětové pandemii v souvislosti s Covid 19 pokračuje i letos naše škole v projektu Adopce na dálku beze změn. Nadále budeme podporovat ve školní docházce dívku Lydii Adhiambo Okoth a chlapce Luqmana Jumu z Keni naší společnou finanční sbírkou, která momentálně ve škole probíhá. Tyto děti naše škola v minulosti adoptovala, aby jim poskytla možnost lepšího vzdělání a naději na šťastnější budoucnost.

Podporujeme děti podobného věku, jako jsou naši studenti. Tímto doufáme, že i z našich studentů jednou vyrostou všímaví lidé, kterým osud toho, kam se naše civilizace ubírá, nebude lhostejný.

V minulém roce zdobila náš školní vestibul putovní výstava fotografií „Pošli špunta do školy“, která volně navázala na předchozí atraktivní výstavu „Afrika očima dětí“. Díky rozmachující se digitalizaci budeme doufat, že i letos se nám podaří zajistit nějakou podobnou expozici, aby nám dala nahlédnout alespoň na okamžik do světa, který je nám tak vzdálený.

Děkujeme, že nemyslíte jen na své pohodlí. Přispívat můžete jakoukoliv částkou.

Více informací na www.centrumdialog.cz

Krátká videoukázka