Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Den dětí pro vyšší gymnázium (2024)

Den dětí pro vyšší gymnázium (2024)Datum konání:
4.6.2024

Dne 4.6. 2024 jsme se Studentskou radou pro spolužáky z vyššího gymnázia zorganizovali Den dětí, který se letos nesl hlavně ve sportovním duchu. Nicméně na své si samozřejmě přišli i ti, kteří sportovním aktivitám tolik nefandí.

Třicet čtyři studentů se ujalo organizace dvou sportovních turnajů, charitativního jarmarku, čtenářské zóny, filmového promítání, a kdo si chtěl zasportovat, ale ne v rámci turnaje, měl možnost si zahrát v posilovně ping-pong.

Program začal v deset hodin dopoledne, venkovní hřiště se navzdory dešti zaplnilo skupinou fotbalistů a fotbalistek, v tělocvičně propukl turnaj v badmintonu. Ve třídách se promítaly filmy a konala se tzv. Čtenářská zóna, ve které byly pro studenty připravené různé aktivity týkající se knih a literatury. Během celého dne si navíc mohli všichni přítomní koupit pečené dobroty na našem charitativním jarmarku. Veškerý výtěžek byl následně darován na charitu, a to konkrétně na Jonášův spolek.

Pro první tři místa v obou turnajích byly připraveny věcné ceny v podobě poháru, diplomu, sladké odměny a melounů.

Navzdory počasí, které se rozhodlo proti nám v tento den trošku protestovat, a plánům, které jsme proto museli narychlo měnit, se den nakonec vydařil.

Děkuji všem organizátorům za precizní a pečlivou přípravu, učitelům na veškerou pomoc a budeme se těšit na další ročník.

Za Studentskou radu

Adriana Škvrnová