Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Dolování z Kafky 2024 - pokyny pro soutěžící

Dolování z Kafky 2024 - pokyny pro soutěžícíDatum konání:
8.3.2024
Vážení a milí příznivci kafkovské zábavy, zde jsou důležité pokyny pro všechny soutěžící letošního jubilejního ročníku:
 
1. Sraz všech týmů ve vestibulu GOH v pátek 8. 3. v 7:45. Vyčkejte na příchod soudních úředníků, kteří vás obeznámí s výchozí situací vašeho procesu. 
2. Doporučujeme skutečně teplé oblečení - páteční ranní teploty se mohou propadnout až pod bod mrazu, mrazivá bude rovněž atmosféra soutěže. Počítejte s několika úmornými, náročnými hodinami v ostravských ulicích bez možnosti ohřátí.
3. Vybavení: psací potřeby, mobilní telefon, svačina, termoska s horkým nápojem; dobrovolně pak -  krabička poslední záchrany, sebrané dílo Franze Kafky a sekundární literatura ke kafkovskému tématu v kvalitním batohu
4. Během soutěže je dovoleno přesouvat se pouze pěšky a prostřednictvím MHD.
 
Pravděpodobnost vítězství v soutěži není vysoká, přesněji řečeno není dosud znám nikdo, komu by se podařilo svůj proces skutečně a jednoznačně vyhrát, přesto je všem soutěžícím důrazně doporučeno vložit do přípravy a průběhu klání všechny své síly fyzické, intelektuální i morální, neboť není nikdy předem jisté, která maličkost může být přičtena k dobru soutěžících při konečném vyhodnocování jejich případů.