Štítky:

Novější 1 3

Turnaj Mistrů ve volejbale 4+2

Datum konání: 23. 3. 2024

V sobotu 23. 3. 2024 proběhlo ve školní tělocvičně historické setkání vítězů volejbalového turnaje pořádaného ke dni studentstva, který pořádáme ve škole již 22 let. Došlo tedy ke klání napříč generacemi studentů našeho gymnázia.

Více

Autor: Tomáš Trojek Publikováno 26. 3. 2024 15:06

Házená SŠ 2023

Datum konání: 30. 11. 2023

Okresní kolo SŠ v házené opět na „Dopravce“ bylo letos velmi silně obsazeno. Turnaje se zúčastnilo 12 družstev. Také úroveň byla vysoká. Naše družstvo ukazovalo velmi bojovného ducha, i když se nám výsledkově nepříliš dařilo.

Více

Autor: Tomáš Trojek Publikováno 11. 12. 2023 17:07

Futsal - gymnaziální kolo

Datum konání: 23. 11. 2023

Dne 23. 11. 2023 se uskutečnilo městské kolo ve futsale. Turnaje se v letošním roce zúčastnilo osm ostravských gymnázií. V základní skupině jsme sehráli tři zápasy – dva vítězné (4:2 s Biskupským gymnáziem a 1:0 s gymnáziem PORG) a jeden zápas jsme prohráli (0:2 s Jazykovým gymnáziem P. Tigrida).

Více

Autor: Radim Kofránek Publikováno 1. 12. 2023 12:57

Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2024 – okresní kolo

Datum konání: 24. 11. 2023

Dne 24. 11. 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola florbalového turnaje Subterra Cupu, ve kterém jsme obhajovali loňské krajské finále. Turnaj se konal v ČPP Aréně v Muglinově a do dalšího kola postupoval pouze vítěz celé skupiny.

Datum konání: 17. 10. 2023 - 19. 10. 2023

Hladnovské gymnázium uspořádalo basketbalový trojboj, kterého se naše výběry s úspěchem zúčastnily.

Více

Autor: Tomáš Trojek Publikováno 5. 11. 2023 20:09

Volejbal SŠ – okresní finále, chlapci

Dne 24. 10. proběhlo v hale SPŠEI v centru Ostravy okresní finále ve volejbalu chlapců. Naši hoši se zde probojovali ze základního kola, které po výborném výkonu ovládli. Ve finálovém turnaji se hrál velmi kvalitní volejbal.

Více

Autor: Tomáš Trojek Publikováno 5. 11. 2023 20:08

Přespolní běh - krajské finále

Datum konání: 19. 10. 2023

Tým chlapců v přespolním běhu je druhý v kraji!Ve čtvrtek 19.10. se uskutečnilo krajské finále v přespolním běhu. Naši přeborníci okresu se ukázali ve skvělé formě i v krajské konkurenci. Mezi šesti nejlepšími středními školami jsme se umístili na výborném 2.

Datum konání: 27. 9. 2023

Ve středu 27. 9. 2023 se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Naši školu v letošním roce reprezentovala družstva dívek a chlapců. Ve velmi kvalitní a početné konkurenci (dívky – 6 škol, chlapci – 10 zúčastněných škol) si naši reprezentanti počínali skvěle. Dívky skončily na 2.