V pondělí 18. 5. se naše týmy chlapců a dívek zúčastnily okresního kola Poháru rozhlasu, atletické soutěže družstev, která se konala v atletickém areálu ZŠ Porubská. Naši školu reprezentovali vybraní žáci tercií a kvart. Všichni podali velmi kvalitní výkony, což se odrazilo i v celkovém hodnocení – oba týmy obsadily skvělé 2. místo.
Přestože se jednalo především o týmovou soutěž, je vhodné vyzdvihnout i některé mimořádné individuální výkony. Adam Dvořáček zvítězil v běhu na 60 m i ve vrhu koulí, Hana Kaletová obsadila 1. místo v běhu na 60 m a Filip Pater zvítězil ve skoku dalekém.
Na 2. místě se umístili Adéla Ohlídalová ve vrhu koulí, Pavel Repaň v běhu na 1500 m a také obě štafety na 4 × 60 m. Bronzová umístění vybojovali Lucie Brožová v běhu na 800 m a Martin Mihál ve skoku vysokém.
Naši školu reprezentovali:
Dívky:
Brožová Lucie, Klusová Laura, Sklářová Darja (všechny 3. A), Hudečková Adéla (3. B), Bartusková Michaela, Kaletová Hana, Konštacká Sára, Ohlídalová Adéla (všechny 4. B)
Chlapci:
Pater Filip, Repaň Pavel (oba 3. A), Jalůvka František, Výtisk Josef (3. B), Hobza Daniel, Mihál Martin, Životský Marek (všichni 4. A), Dvořáček Adam, Kostka Filip (oba 4. B)
Všem reprezentantům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a gratulujeme k dosaženým výsledkům!