Sportovní dopoledne plné atletických disciplín přineslo své ovoce. V úterý 19. 5. měli studenti primy a sekundy možnost porovnat své schopnosti se žáky dalších tří škol. Dívky i chlapci soutěžili v technických disciplínách – ve skoku vysokém, skoku dalekém a hodu kriketovým míčkem. Dále je čekaly běžecké tratě na 60 m, 600 m u dívek a 1000 m u chlapců. Poslední disciplínou byla štafeta 4 × 60 m.
V silné konkurenci atletů se dívkám podařilo vybojovat 3. místo a družstvo chlapců zvítězilo. Oba týmy tak postupují do krajského kola, kde budou bojovat s dalšími úspěšnými družstvy. Všem studentům děkuji za vynaložené úsilí a zároveň gratuluji k dosaženému úspěchu.