V sobotu 25. dubna se konal tradiční porubský závod horských kol Porubajk MTB maraton, kterého se naše škola účastní v kategorii středoškolských družstev každý rok. Ani letos tak nebyl výjimkou a na start závodu se postavil tým ve složení Jan Fiedor, David Felzmann, Adéla Smilková a Klára Paličková. V den závodu panovalo nádherné slunečné počasí a trať tak byla v perfektním stavu. Naši závodníci předvedli opravdu parádní výkon a v nabité konkurenci si vyjeli krásné třetí místo! Všem těmto mladým sportovním nadšencům gratuluji a děkuji za reprezentaci školy. Již se těšíme na další ročník!