Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Předmětové komise > Fyzika > Fyziklání online (listopad 2020)

Fyziklání online (listopad 2020)Datum konání:
25.11.2020

Ve středu 25. listopadu 2020 proběhla mezinárodní soutěž Fyzikální online, která začíná v pět hodin odpoledne a končí až úderem osmé hodiny večerní.

Z naší školy se jí zúčastnilo šest týmů, které si vedly velmi dobře. Týmy se ve své kategorii převážně umístily v první polovině výsledkové listiny, a konkurence byla opravdu velká.

V kategorii A se soutěže účastnil tým Předražené tenisky – Martin Cmiel, Ondřej Hráček, Tomáš Kolibáč, Robert Juráček a David Baďura z 8.A.

V kategorii B za tým Amperoes bojovaly studentky Adéla Kamradková, Anna Psennerová, Hana Koloničná, Adéla Pohanková a Valerie Sečkařová ze 7.A. Ze stejné třídy sestavili tým Velkoborci studenti Gabriela Trojková, Jindřich Szurman, Ondřej Pěchula a Adéla Popelková. Spolu s nimi se v téže kategorii utkal tým Bavlněné ponožky ze 7.B a 3.C, ve složení Daniel Kohut, Karolína Mihulová, Adléta Nerudová, Nikolas Pupakis a Eva Michálková.

S týmem Pozitivní elektronci v kategorii C se na velmi příznivém místě umístili Karolína Žídková, Dorota Saviola, Vít Štencel a Sára Krchňáková, studenti 2.C. Ve stejné kategorii také zabojovaly studentky z 5.B, Josefa Nerudová a Aneta Jandíková.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme další fyzikální úspěchy.

Za PK fyziky Mgr. Ivana Fusková