Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Den dětí pro vyšší gympl

Den dětí pro vyšší gymplDatum konání:
2.6.2022

Tento rok jsme se se studentskou radou na žádost spolužáků rozhodli netradičně zorganizovat Den dětí pro vyšší gymnázium.

Po složitých začátcích, kdy to vypadalo, že se akce vůbec neuskuteční, jsme se vzchopili, rozdělili si úkoly a po dvou náročných týdnech plných příprav, schůzek a stresu, jestli to zvládneme, jsme ve čtvrtek 2. června v tělocvičně přivítali své spolužáky z vyššího gymnázia.

První částí programu byla soutěž Co na to Gyohavl? Pětičlenné týmy jednotlivých tříd musely odpovídat na otázky týkající se naší školy podle toho, co si myslí, že odpověděli ostatní. Nakonec si proti sobě zasoutěžily také dva učitelské týmy. Celkovým vítězem této soutěže se stal tým sexty A s názvem ?!.

Odpolední část byla věnována sportu, tedy konkrétně turnaji ve volejbale. Slunečné počasí nám umožnilo turnaj odehrát venku, takže i třídy mohly svým týmům fandit. Na prvním místě se umístil tým 3.C, na druhém tým mix tříd a na třetím tým septimy A.

Vítězové obou soutěží získali ceny v podobě Marlenky, sladkostí a tašek a bloků s logem gymnázia.

Během celého dne měli všichni studenti i učitelé možnost si ve vestibulu školy na našem jarmarku zakoupit něco dobrého na občerstvení. Veškerý výdělek budeme darovat do charitativní sbírky Pomáhejme SPOLU.

Děkuji paní ředitelce za příležitost, paní Kantorové za veškerou pomoc s realizací a celému organizačnímu týmu studentské rady.


Adriana Škvrnová