Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Dvorského Environmental Cup ovládli naši kvartáni

Dvorského Environmental Cup ovládli naši kvartániDatum konání:
14.12.2023

Dne 14. 12. 2023 jsme se zúčastnili environmentální únikové hry Dvorského Environmental Cup. Soutěž probíhala v anglickém jazyce a za naši školu byly vyslány tři týmy. Náplní soutěže bylo řešit problematiku životního prostředí prostřednictvím úniku z budoucnosti. Konkrétně šlo o příběh dvou kluků v roce 2135, kteří spatřili Bělský les zdevastovaný lidskou činností. Cesta k odvrácení ekologické katastrofy vedla přes vyřešení všech úkolů v 10 časových kapslích skrytých v herním poli. Naše školní týmy se umístily na prvním (Jan Pchálek, Klaudie Klajmonová), druhém (Libuše Krotká, Tereza Škrípková) a čtvrtém místě (Ondřej Juchelka, Matěj Pokluda).

Jan Pchálek, 4.A