Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > GOH běží pro Paměť národa!

GOH běží pro Paměť národa!Datum konání:
1.5.2021
Datum ukončení:
23.5.2021

Učitelé a studenti našeho gymnázia se mohou během května zapojit do Běhu pro Paměť národa. Pokud ve volném čase běháte a máte chytré hodinky, které vám počítají naběhané kilometry a měří čas, případně mobil vybavený stejnými funkcemi, zapojte se, pomůžete svým sportováním také dobré věci!

Je to bohulibá akce, neb za každý uběhnutý kilometr v období 1. – 23. května 2021 věnují partneři projektu jednu korunu na natáčení pamětníků do sbírky Paměti národa. Žáci a studenti doslova každým svým krokem přispějí k zachycení osudů dalších pamětníků. Všechny zúčastněné školy získají diplom a školy s největším počtem uběhnutých kilometrů také hodnotné pamětní mince.

Odkaz na hlášení vašich běžeckých výsledků najdete dále v článku, úplně dole v textu máte návod, jak na to. Je to jednoduché, nemusíte se registrovat, jen kliknete na odkaz a jste v aplikaci.

Pod tím máte rovněž přímý odkaz na výsledkovou listinu, abyste viděli, jak si mezi ostatními školami stojíme.

Všem z vás, kteří se zapojí, držíme palce, přejeme krásné trasy, žádný úraz, radost z běžecké meditace a hlavně už teplejší počasí!

Běh pro Paměť národa Školní výzva | Školní výzva

Gymnázium Olgy Havlové (#8#)

Hlášení výsledku ZDE
Výsledková listina ZDE

POBĚŽÍŠ ZA SVOJI ŠKOLU?
Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu. Běžecké aplikace si stáhněte do svých chytrých telefonů. Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ. Na začátku běhu si spusť aplikaci a vyběhni na svou trasu – běžet můžeš kdekoliv, kdykoliv mezi 1. – 23. 5. 2021 a kolikrát chceš! Po doběhnutí si ulož záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka, printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů.Zadávej výsledky průběžně přes unikátní odkaz Hlášení výsledku v tomto e-mailu do půlnoci 23. 5. 2021.

DRŽÍME PALCE! VÝSLEDKY VYHLÁSÍME 24. 5. 2021.

Veškeré informace najdete také ZDE

GOH běží pro Paměť národa!