Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Haunted Gyohavl Night

Haunted Gyohavl NightDatum konání:
4.11.2022
Datum ukončení:
5.11.2022

V pátek 4/11 jsme se sešli ve škole ve vskutku podivné společnosti. Již od rána se po chodbách jako předzvěst něčeho hrůzného proháněly nejrůznější příšery, upíři, mumie, čarodějnice a kostlivci ve snaze získat cenu za nejlepší masku pro třídní kolektiv. A nejsilnější hrůzostrašná koncentrace příšer se tady postupně sešla až pod rouškou tmy.

V tělocvičně školy se všichni přítomní připojili k vlajce svého týmu Zombies, Mummies, Vampires, Ghosts, Monsters, Wizards, Pumpkins, Spiders Slimes a Witches. Takto museli společnými silami zvládnout deset nelehkých úkolů únikové hry: Frankenstein: The Monster Returns. Všech deset úkolů bylo ohodnoceno těžce vybojovanými body v soutěži, kterou nakonec vyhrál tým č. 7: Slimes a za skvělé výsledky své práce, dovednosti a kapky štěstí obdrželi ceny na památku a něco na mlsný jazýček. Večer pokračoval živou diskotékou pod vedením dýdžejů z vyššího gymnázia a nálada byla bouřlivá. Bylo by asi vhodné zmínit, že tuhle hordu postav ze záhrobí, Bára Radostová, jako hlavní konferenciérka akce, zvládla naprosto s přehledem.

Téměř v nejlepším však pomalu začaly jednotlivé ročníky únavou odpadat až na podlahu do svých tříd, kde si ustlali na zemi a snažili se usnout při sledování strašidelných filmů. Nebylo však pro nikoho překvapením, že některým se to až do rána nepodařilo.

S klidným svědomím a jistotou můžeme potvrdit, že všichni zombies a mrtvé jeptišky ze záhrobí v sobotu ráno školu opustili a výchovné zařízení Havlovky je opět bezpečné i pro ty, kteří se naší strašidelné noci zbytečně obávali.