Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Krajské kolo Astronomické olympiády 19. ročníku

Krajské kolo Astronomické olympiády 19. ročníkuDatum konání:
15.4.2022

Na podzim odstartovalo školní kolo již 19. ročníku Astronomické olympiády, kterého se zúčastnilo 13 žáků naší školy. Jedenáct žáků postoupilo do krajského kola soutěže a čtyři z nich ho také absolvovali s velmi dobrými výsledky. Byli to tito studenti:

kategorie CD:

Kristýna Kupková (6.A) – 2. místo

Mikuláš Kuchař (5.B) – 8. místo

kategorie GH:

Štěpán Martiník (2.A) – 8. místo

Lukáš Hobza (2.A) – 10. místo

Astronomická olympiáda je předmětovou soutěží z oboru astronomie a příbuzných oborů, která je určena pro žáky základních a středních škol. Žáci naší školy se soutěže pravidelně účastní a jsme rádi, že i letos byli někteří úspěšnými řešiteli.

 

Děkujeme všem zúčastněným studentům za vzornou reprezentaci školy.