Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Listopadové lovení Bobříků informatiky

Listopadové lovení Bobříků informatikyDatum konání:
8.11.2021
Datum ukončení:
19.11.2021

Od 8. do 19. listopadu byly učebny IKT maximálně využity. Do tradiční podzimní informatické soutěže se v letošním roce zapojilo 365 soutěžících.

 

Kategorie Počet soutěžících Počet úspěšných Procento úspěšných
Benjamin 92 62 67 %
Kadet 104 86 83 %
Junior 159 38 24 %
Senior 10 4 40 %
Celkem 365 190 52 %

 

V kategorii Benjamín plný počet bodů získaly žákyně primy B Markéta Fikáčková a Tereza Volná. K nim se přidal Jáchym Pchálek ze sekundy A.

V kategorii Kadet byl seznam ještě delší.   Sami organizátoři uvedli, že letošní testy byly pro Kadety relativně jednoduché. Bezchybně vyřešili všechny náročné úlohy žáci tercie A Tomáš Tulach, Hana Andrašková a Tereza Maléřová, z tercie B Viktor Kuš, Božena Lednická, Amélie Špinková a Sára Zámostná.  Přestože nemají předmět IKT, soutěžili v hodině matematiky i žáci kvart.   Plný počet bodů získali David Macek a Jakub Straub z kvarty A a Matěj Čentík a Radim Stroka z kvarty B.

V žebříčku nejlepších oficiálních soutěžících kategorie Junior se Lucie Sečkařová  (6. A) a Jan Goj  (1. C) umístili na 39. místě, Matěj Hendrich (5. A) na místě  dvěstějedenáctém.

V listině 5 %  nejúspěšnějších soutěžících kategorie Junior se objevila další jména našich žáků (František Důbrava, Marian Petr Zádrapa, František Dej, Lukáš Slavík, Karolína Klimšová a Adéla Marková).

V oficiální listině vítězů kategorie SENIOR se nejlépe umístil Vít Kološ (8. B). 172 bodů ho zařadilo na 80. místo a umožnilo postup do ústředního kola. Toto kolo proběhne 3. února 2022.

Všem soutěžícím, kteří získali Bobříka informatiky, gratulujeme. Vítkovi držíme palce, aby se mu dařilo i v kole celostátním.

 

PK IKT