Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Merkur perFEKT Challenge 2023

Merkur perFEKT Challenge 2023Datum konání:
23.11.2023

Ve čtvrtek 23. 11. 2022 se tým studentů naší školy s názvem JaNevim (Marek Kroviář, Matyáš Fiedor, Tomáš Nikel a Michal Strachota) zúčastnil 10. ročníku soutěže Merkur PerFEKT Challenge 2023 na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně. Soutěž je určena pro čtyřčlenné středoškolské týmy, které baví technika, rádi programují a staví ze stavebnice Merkur. Náš tým soutěžil v kategorii Pásovec reagující na světlo. V této kategorii vybojoval 2. místo. Kromě skvělého pocitu z dobře vykonané práce si kluci odvezli také diplomy, díky kterým budou přijati na FEKT VUT v Brně bez přijímacích zkoušek. Blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci školy!