Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Ohlédnutí za výroční školní akademií GOH

Ohlédnutí za výroční školní akademií GOHVýroční školní akademie, realizovaná u příležitosti 50. narozenin GOH, je za námi. Je to neuvěřitelné, ale velkolepá studentská i učitelská show, plánovaná a promýšlená celé dlouhé měsíce, zažila již svou premiéru i derniéru. A co o nich říct?

Od překvapených, nefalšovaně nadšených diváků zaznívala slova jako "akademie prošpikovaná jemným tokem intelektuálního humoru, sváteční, výjimečná, se stálou připomínkou velkého výročí, dojemná i vtipná, nostalgická i ironická." A kdo se některého - či obou - z našich představení zúčastnil, jistě jen tak nezapomene na báječnou náladu v přítmí zákulisí a divadelních šaten, na úžasné a návykové napětí před vstupem na jeviště, na bouřlivý aplaus diváků. Na jednu velkou rodinu, která dělala všechno pro to, aby se zrodilo něco hezkého a delikátního. A to se také povedlo.

Za celý náš "akademický" tým z celého srdce děkuji všem účinkujícím, kulisákům, technikům, všem přátelům s výbornými nápady a ochotou kdykoli přiložit ruku k dílu. Bylo mi ctí to s vámi prožít. A kdykoli do toho s vámi půjdu znovu.

Lukáš Bárta