Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Porubajk MTB maraton 2023

Porubajk MTB maraton 2023Datum konání:
22.4.2023

V sobotu 22. dubna se konal již tradiční porubský závod horských kol Porubajk MTB maraton 2023. Závodu se naše škola účastní každý rok a tento ročník nebyl výjimkou. Po loňském zisku druhého a třetího místa v kategorii středoškolských družstev, jsme vyslali do závodu hned dva týmy ve složení: Anna Jalůvková, Veronika Dostálová, Andrea Vlčková a Jan Fiedor za tým „dobří lidé“ a Lukáš Marvan, Štěpán Hajdík, Marek Lazecký a Jan Dybalík za tým „GYOHAVL“. Závod nebyl jednoduchý. Organizátoři Porubajku připravili komplikovanou trať, která měla závodníky otestovat. Cesta k vítězství vedla přes kopce, bahnité cesty, les nebo přes cesty vysypané štěrkem. Naši studenti se se všemi překážkami poprali víc než dobře, naši školu reprezentovali jako vždy výborně. Tým „GYOHAVL“ skočil na prvním místě a hned za ním se umístil tým „dobří lidé“.

Všem závodníkům gratuluji za úžasné výkony a věřím, že už teď se těší na další ročník!

Za kabinet TV, Ondřej Kartous