Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Přihlášky k přípravným kurzům

Přihlášky k přípravným kurzůmPostup pro rezervaci místa v přípravných kurzech:

1) Na úvodní stránce si vyberete možnost "Žáci z 5. tříd" nebo "Žáci z 9. tříd" (alternativně "Přípravné kurzy z 5. tříd" nebo "Přípravné kurzy z 9. tříd").

2) Z kalendáře si vyberete příslušné počáteční datum vybraného kurzu (pro žáky z 5. tříd pondělí 16. 1. 2023, středa 18. 1. 2023, čtvrtek 19. 1. 2023; pro žáky z 9. stříd středa 18. 1. 2023, čtvrtek 19. 1. 2023). U každé volby ve vidět vpravo dole počet objednaných rezervací / celková kapacita kurzu.

3) Kliknutím na barevné pole uprostřed stránky se dostanete do vlastní rezervace, ve které uvedete své kontaktní údaje a údaje žáka, pro kterého vytváříte rezervaci. Pokud potřebujete vložit doprovodné informace, můžete je vložit do pole Poznámka.

4) Potvrdíte rezervaci bez registrace, nebo tlačítkem "Přihlasit se k účtu" můžete provést registraci, která Vám umožní lépe spravovat svou rezervaci.

5) Rezervace je platná 7 dní. Prosím myslete na to, že spárování plateb neprobíhá automaticky, proto doporučujeme provést platbu neprodleně po rezervaci. V e-mailu budete mít potvrzení rezervace i s podklady pro platbu. Pokud jste e-mail neobdrželi, ověřte si, že e-mail není v složce Hromadná nebo Spam. Pokud je rezervace stornovaná, není již možné spárovat platbu, neboť se uvolněné místo ihned nabízí dalším zájemcům.

Rezervace místa v přípravných kurzech