Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Staňte se autorem znělky oslav 50. výročí GOH

Staňte se autorem znělky oslav 50. výročí GOHDatum konání:
21.4.2022
Datum ukončení:
26.6.2022

   Žádná velká a skutečně významná událost se dnes neobejde bez dostatečně výrazné, originální znělky, která dokáže přitáhnout divákovu pozornost, zaujmout, a někdy jej dokonce i chytře pobavit. Své „promo“ má americký Oscar, ale zrovna tak Český lev nebo Karlovarský filmový festival. A pokud se doopravdy povede, pokud je nápadité, inteligentní a překvapivé, dokáže mnohdy zvýšit prestiž celé nadcházející události.

   Gymnázium Olgy Havlové se dožívá padesáti let. Velká a významná událost to tedy bezesporu je. A jistě si proto zaslouží svou zcela jedinečnou, exkluzivní znělku. Takovou, která se vybaví úplně každému, když mu zrovna hlavou prolétne vzpomínka na rok, kdy Havlovka slavila padesátku…

   Vyhlašujeme tedy tvůrčí soutěž pro všechny studenty GOH:

   Vytvořte originální, tematickou znělku/trailer pro oslavy 50. výročí GOH v podobě krátkého videoklipu (cca 1 minuta). Vymyslete jej, natočte a zpracujte do finální, reprezentativní podoby. Z vašich návrhů vybereme jeden, který se stane oficiální znělkou oslav. A vy se zapíšete do historie – přinejmenším tedy do té naší, gymnazijní.

   Se svými filmovými díly (a případnými dotazy) přicházejte prosím směle až do konce června do naší školní knihovny. Nemůžeme se vás dočkat :)