Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Tematický týden na GOH

Tematický týden na GOHDatum konání:
26.2.2024
Datum ukončení:
1.3.2024

Víte, jak poznáte, že se vám outfit opravdu povedl? To zjistili studenti Gyohavl napříč ročníky během posledního únorového týdne, kdy Studentská rada zorganizovala tzv. tematický týden, kterého se zúčastnily třídy napříč ročníky. Definice tohoto týdne totiž jednoznačně byla, že čím šílenější oděv, tím větší úspěch. Velké díky patří našim nejmladším spolužákům z 1.B, kteří s celým nápadem přišli.

Pondělí proběhlo v možná až slavnostní atmosféře, jelikož tématem bylo formální oblečení. Z našich spolužaček se tedy staly dámy, ze spolužáků zase elegánové v oblecích. Úterý jsme pojali ve znamení sportu, na chodbách jsme mohli potkávat běžce, plavce, tanečnice, fotbalisty a nechyběli ani bruslaři a cyklisté. Středa byla odpočinkovým dnem, nesměly tedy chybět pyžama, overaly, župany, chlupaté papuče a plyšoví kamarádi. Ve čtvrtek jsme se vrátili o několik desetiletí zpátky a den jsme strávili v retro oblečení. A konečně pátek, pro který bylo určené téma maškarní. Kreativita studentů nás opravdu mile překvapila.

Celý týden byl zakončen hlasováním prostřednictvím online dotazníku, ve kterém mohli studenti i učitelé hlasovat pro tři třídy, které se podle nich úkolu zhostily nejlépe. Na třetím místě se nakonec umístila 7.B, na druhém 4.B a první místo patřilo zaslouženě 6.A.

Musím říct, že to byl opravdu nevšední zážitek, jelikož kolikrát za život budete prezentovat v semináři prezentaci v pyžamu nebo budete zkoušeni jako maškara?

Děkujeme všem, kteří se zapojili, a doufáme, že jste si týden užili.