Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > TVOJE ŠKOLA JE HNED ZA ROHEM

TVOJE ŠKOLA JE HNED ZA ROHEMDatum konání:
27.9.2022

V úterý 27.9. 2022 proběhla na VŠB přehlídka středních škol Tvoje škola je hned za rohem, jejímž cílem bylo pomoct deváťákům s důležitým rozhodnutím – tedy s výběrem té správné střední školy. Ani naše gymnázium tedy nemohlo chybět, proto se tým našich studentů a učitelů vydal naši školu reprezentovat. Během dopoledne akce probíhala pro školy, odpoledne pak pro veřejnost. Naším úkolem bylo prezentovat naši školu žákům základních škol, vysvětlit jim, v čem spočívá studium na gymnáziu a jaké možnosti jim otevírá, a případné zájemce blíže seznámit s fungováním školy. Myslím, že jsme nemálo žáků přiměli k tomu, aby se přišli podívat na Den otevřených dveří, a věřím, že jsme nikoho od studia na jakémkoliv gymnáziu neodradili. Naopak jsme uchazečům ukázali, že studium na gymplu neznamená jen učení se od rána do noci, ale také mnoho soutěží, výletů a zážitků.

Adriana Škvrnová