Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Upíří večírek – noc plná hvězd, soutěží a tance

Upíří večírek – noc plná hvězd, soutěží a tanceDatum konání:
3.11.2023

Na začátku tohoto měsíce se naši studenti nižšího gymnázia ponořili do nezapomenutelného večera plného vzrušení a zábavy. A co všechno k tomu bylo potřeba? Pouhých 100 dětí, trochu kreativity a nápaditosti a samozřejmě několik hodin skvělé zábavy na našem Upířím večírku!

Úniková hra: Překonávání překážek a skládání hlavolamů
Večer odstartoval neobvyklou, avšak nesmírně zábavnou únikovou hrou pod taktovkou studentů vyššího gymnázia, do které se studenti pustili s plným nasazením. Silami vyrovnané týmy nesoucí honosná jména upířích skupin a vyvrhelů se vydaly po celé škole čelit náročným úkolům a záhadám, které bylo třeba rychle a chytře řešit. Každý krok přiblížil týmy k úspěchu, a atmosféra soutěže byla natolik napínavá, že bylo slyšet jen napjaté šepoty strategií a výkřiky radosti při každém odhalení tajemství, které na ně čekalo zahaleno pod rouškou tmy. Skutečnými vítězi celé hry se stali členové týmu ENTOMBED.

Upíří diskotéka: Tanec, smích a neuvěřitelná energie
Po náročné únikové hře přišla odměna ve formě bouřlivé diskotéky. Naše školní tělocvična se proměnila v taneční parket plný zářivých světel a hudby. Mnohé soutěžní kostýmy byly vytvořeny s důmyslností a kreativitou. To způsobilo nemalé problémy odborné porotě organizátorů večírku, která měla obtížný úkol vybrat 20 nejlepších masek postupujících do finále! Srdce mnoha nakonec uchvátil Matěj Pokluda s maskou Braník, stejně jako spousty dalších fantastických masek. Nejoriginálnější masky byly rovněž oceněny cenami, které nejenže potěšily vítěze, ale dodaly další špetku soutěživosti do celého večera, možná i příštích let.

Večer, na který se nezapomíná
Tanec a smích plnily celý prostor, když se studenti nechali unášet rytmem oblíbených skladeb. Upíří večírek na našem gymnáziu se ukázal být nejen skvělou příležitostí k odreagování od školních povinností, ale také jako vhodná příležitost pro posílení přátelství a rozvoj týmového ducha. 

Poděkování sponzorům
V souvislosti se soutěžemi bychom rádi vyslovili upřímné poděkování všem sponzorům, kteří přispěli k úspěchu této akce. S vaší podporou se tento večer stal trvalou vzpomínkou pro naše studenty a vytvořil atmosféru radosti a společenství. Díky vaší finanční a hmotné podpoře byl Upíří večírek plný radosti a překvapení.

Poděkování sponzorům