Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Studium > Předmětové komise > Český jazyk a literatura > Jarní časopis BOJLER se klube na svět

Jarní časopis BOJLER se klube na světDatum konání:
2.3.2018

Vážení věrní,

ale také vy, kdo jste se zatím zarytými fanoušky našeho legendárního časopisu nestali, zbystřete všichni pozornost! Neboť již v průběhu příštích dvou týdnů se můžete těšit na nové, jarní vydání BOJLERU, které vám přinese zcela svěží a mrazivou (jak adekvátní v těchto dnech!) dávku sarkasmu, drsné studentské recese, ale též cenných a zajímavých informací týkajících se studentského a kantorského života na GOH. Byla to příliš dlouhá věta? Neklesejte na mysli. Přečtěte si ji znovu. A pak nový Bojler. Věty v něm budou kratší.

A teď to nejdůležitější: Máte chuť (či snad dokonce palčivou potřebu) do nového časopisu přispět? Říkáte si: "Kdo ví, kdy vyjde příští číslo? To už bych taky mohl(a) mít po maturitě!"? Máte pravdu. Zbytečně neriskujte. Zažehněte prudký tvůrčí plamen a pošlete nám svou povídku, básničku, reportáž (co třeba nedávný studentský ples, hm?), fotografii, kresbu apod. A udělejte to v průběhu příštího týdne. Garantujeme vám uveřejnění ještě v aktuálním březnovém čísle. Jednou budete hrdí, že jste patřili k aktivním bojlerákům...

Zde je adresa pro zasílání příspěvků: redakce.bojler@gmail.com

A nebo přineste příspěvek v papírové formě do školní knihovny. Tam vás požádáme, abyste jej převedli do elektronické podoby a poslali na výše uvedený mail :)

Přejeme mnoho inspirace a píle. A děkujeme!

Vaše redakce časopisu BOJLER