Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktivity > Kurzy > Lyžařské kurzy > Lyžařský kurz Karlov 2018 (sekundy)

Lyžařský kurz Karlov 2018 (sekundy)Datum konání:
4.3.2018
Datum ukončení:
10.3.2018

V neděli 4. března jsme vyjeli na lyžařský kurz do Karlova do hotelu Kamzík. Odjezd se konal odpoledne asi o půl čtvrté. Cesta uběhla celkem rychle, zažili jsme hodně legrace a už tehdy jsme věděli, že si tento týden spolu užijeme. Po příjezdu jsme si odnesli lyže a snowboardy do lyžárny a šli jsme se ubytovat na pokoje. Hned první večer vypadl proud a netekla voda, takže to vypadalo, jako bychom se vrátili v čase. Trošku nás to zaskočilo, ale my jsme si hravě poradili.

Následující den už bylo vše v pořádku. Po snídani jsme se šli převléknout a nedlouho poté nám jel skibus, který nás zavezl ke skiareálu. Všichni jsme byli velice natěšeni na náš první lyžařský den. Profesoři nás rozdělili do skupin podle našich schopností. Lyžovali jsme celé dopoledne a krátce před dvanáctou pro nás opět přijel skibus, který nás zavezl k hotelu. Po obědě jsme měli krátký odpolední klid a po něm jsme opět zamířili na svah.

Jeden den se mému kamarádovi podařilo nešťastnou náhodou proletět ochranou sítí, naštěstí se mu nic nestalo. Všechny nás svým kouskem pobavil. Před čtvrtou hodinou odpoledne jsme se už trošku unaveni vraceli zpátky do hotelu. Po večeři jsme mohli jít do bazénu a krásně si zarelaxovat po všech namáhavých hodinách strávených na svahu. Dokonce jeden den proběhl turnaj ve vodním pólu, na kterém si s námi zahráli také pan učitel Mojžíš a pan učitel Kudlík. Každý večer jsme se těšili na večerní program.

Podobně to probíhalo celý týden. Počasí bylo celkem pěkné, až na nějaké výjimky. Kurz jsme si všichni moc užili a vrátili jsme se domů s novými zkušenostmi a kamarády.

Lucie Sečkařová (sekunda A)