Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2022 – Krajské finále!

Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2022 – Krajské finále!Datum konání:
19.1.2023

Dne 19. 1. 2023 se naše škola zúčastnila krajského finále florbalového turnaje Subterra Cupu, do kterého jsme se kvalifikovali v průběhu prosince. Turnaj byl rozdělen do dvou hracích skupin, ze kterých postoupili do boje o vítězství v turnaji, a tím i o vstupenku do pražského celonárodního finále, pouze vítězi těchto skupin. Zápasy tak byly řádně vyhecované již od samého počátku. V naší skupině jsme postupně potkali gymnázium z Hrabůvky, SPŠE z Havířova, a nakonec obchodní akademii z Opavy.

Úvod do turnaje nám vyšel parádně, když jsme si poradili s těžkým soupeřem z Hrabůvky a po dobrém výkonu si odnesli první tři body do tabulky. Dobře naladění jsme vstoupili i do zápasu s Havířovem, nicméně zápas byl příliš „divoký“, přeléval se ze strany na stranu, a nakonec jsme o možnost postupu přišli necelou minutu do konce. Nic na tom nezměnil ani následný výprask, který jsme uštědřili opavskému týmu.

Krajské finále tak pro nás skončilo „pouze“ zápasem o třetí místo. Píši pouze, protože ambice týmu byly jen ty nejvyšší. I přesto se chlapci dokázali správně namotivovat a zápas o třetí místo zvládli bravurně a porazili gymnázium z Karviné.

Všem chlapcům děkuji za reprezentaci naší školy a gratuluji k zisku krásné bronzové medaile z krajského finále!