Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Studentské prezidentské volby - 2. kolo

Studentské prezidentské volby - 2. koloDatum konání:
18.1.2023
Datum ukončení:
19.1.2023

19. ledna 2023 také na naší škole skončilo 2. kolo Studentských prezidentských voleb. Studenti mohli volit jednoho ze dvou kandidátů, kteří postoupili do 2. kola reálných prezidentských voleb, tedy Petra Pavla, nebo Andreje Babiše. Ze 135 odevzdaných platných hlasů jich 94% bylo ve prospěch Petra Pavla, Andrej Babiš získal zbylých 6% odevzdaných hlasů. Vítězství Petra Pavla na naší škole odpovídá celorepublikovému výsledku.

Odkaz na celorepublikové výsledky:

https://www.jsns.cz/o-jsns/aktuality-a-media/aktuality/1364460-studentske-prezidentske-volby-vysledky-2-kola