Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2024 – okresní kolo

Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2024 – okresní koloDatum konání:
24.11.2023

Dne 24. 11. 2023 se naše škola zúčastnila okresního kola florbalového turnaje Subterra Cupu, ve kterém jsme obhajovali loňské krajské finále. Turnaj se konal v ČPP Aréně v Muglinově a do dalšího kola postupoval pouze vítěz celé skupiny.
Naši reprezentanti vstoupili do turnaje nadějným výsledkem 1:1 proti těžkému soupeři z Gymnázia Ostrava-Hrabůvka, které jsme potkali také v loňském krajském finále. Další zápas proti Gymnáziu EDUCAnet jsme začali výborně a dostali se do vedení, nicméně i přes obětavý výkon celého týmu jsme nakonec zápas prohráli. Ani vítězství v posledním zápase nám tedy už nestačilo na kýžený postup a tento rok nám brány krajského finále zůstaly zavřené.

Všem chlapcům a dívce děkuji za reprezentaci naší školy a věřím, že se již těší na další ročník.