Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > GOH běží opět pro Paměť národa!

GOH běží opět pro Paměť národa!Datum konání:
1.5.2022
Datum ukončení:
30.5.2022

FB-beh-skola-bezi.png

Učitelé a studenti našeho gymnázia se mohou opět po roce v průběhu zapojit do Běhu pro Paměť národa. Pokud ve volném čase běháte a máte chytré hodinky, které vám počítají naběhané kilometry a měří čas, případně mobil vybavený stejnými funkcemi, zapojte se, pomůžete svým sportováním také dobré věci!

Je to bohulibá akce, neb za každý uběhnutý kilometr v období 1. – 30. května 2022 věnují partneři projektu jednu korunu na natáčení pamětníků do sbírky Paměti národa. Žáci a studenti doslova každým svým krokem přispějí k zachycení osudů dalších pamětníků. Všechny zúčastněné školy získají diplom a školy s největším počtem uběhnutých kilometrů také hodnotné pamětní mince.

Odkaz na hlášení vašich běžeckých výsledků najdete dále v článku, úplně dole v textu máte návod, jak na to. Je to jednoduché, nemusíte se registrovat, jen kliknete na odkaz a jste v aplikaci. Můžete do aplikace uložit veškeré běhy, které jste zaběhli už od 1. května!

Pod tím máte rovněž přímý odkaz na výsledkovou listinu, abyste viděli, jak si mezi ostatními školami stojíme.

Všem z vás, kteří se zapojí, držíme palce, přejeme krásné trasy, žádný úraz, radost z běžecké meditace a hlavně už teplejší počasí!


Běh pro Paměť národa Školní výzva
Gymnázium Olgy Havlové (#50#)

Hlášení výsledku
Výsledková listina

POBĚŽÍŠ ZA SVOJI ŠKOLU?

Nainstaluj si do svého mobilu běžeckou aplikaci, použij svoji stávající běžeckou aplikaci nebo použij chytré hodinky, které umí zaznamenat vzdálenost a čas běhu. Běžecké aplikace si stáhněte do svých chytrých telefonů. Doporučujeme aplikaci EPP Pomáhej pohybem od našeho partnera Nadace ČEZ. Na začátku běhu si spusť aplikaci a vyběhni na svou trasu – běžet můžeš kdekoliv, kdykoliv mezi 1. – 30. 5. 2022 a kolikrát chceš! Po doběhnutí si ulož záznam běhu z aplikace nebo hodinek (fotka, printscreen), kde bude čas, datum a počet uběhnutých kilometrů.Zadávej výsledky průběžně přes unikátní odkaz Hlášení výsledku v tomto e-mailu do půlnoci 30. 5. 2022.