Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Náš absolvent Ota Michálek získal titul Talent roku

Náš absolvent Ota Michálek získal titul Talent rokuCesta našich úspěšných studentů pokračuje i poté, co opustili brány naší školy. Jedním z těch absolventů, o kterém je slyšet, je Ota Michálek (abs. roku 2019), který získal 1. 6. 2023 titul Talent roku. Titul  uděluje město Ostrava vysokoškolským studentům s trvalým pobytem na území města Ostravy, kteří vynikají svými studijními, vědeckými, badatelskými nebo společensky prospěšnými aktivitami.

Ota po maturitě na naší škole odešel studovat letecké a raketové inženýrství do Velké Británie, kromě studia stihl absolvovat stáž v prestižní britské vědecké instituci, spolupracuje s Evropskou vesmírnou agenturou, popularizuje vesmírnou vědu při každé možné příležitosti a své nadšení je schopen přenést téměř na každého. Titul Talent roku si tedy rozhodně zaslouží!

K ocenění gratulujeme a přejeme mu mnoho dalších úspěchů nejen ve vesmírných vědách!

Bližší informace o ocenění Talent roku

Další informace na TV Polar