Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Plýtvání jídlem aneb rozhodli jsme se zbytečně neplýtvat

Plýtvání jídlem aneb rozhodli jsme se zbytečně neplýtvatDatum konání:
8.1.2023

V rámci předmětu Výchova k občanství jsme zpracovali formou informačních letáčků téma plýtvání jídlem. Zalaminované letáky jsme umístili na stoly ve školní jídelně, aby byly k nahlédnutí pro všechny naše studenty.  Následně studenti sekundy B napsali krátkou zprávu do školního rozhlasu. Níže si je můžete přečíst.

My, třída sekunda B, jsme v rámci předmětu Výchova k občanství zpracovali informace ohledně jednoho z největších globálních problémů. Více informací najdete v jídelně.

Magdaléna Stašová, Barbora Naščaková, Ema Náhlovská

Naše třída sekunda B se rozhodla něco udělat s důležitým tématem plýtvání jídlem, o kterém si myslíme, že by se mělo mluvit. Připravili jsme si proto informační letáky do jídelny.

Natálie Widurová, Sabina Paterová

I ty plýtváš jídlem! V jídelně jsou plakáty o plýtvání jídlem a jak to omezit, které pro vás připravila třída sekunda B.

Ondřej Fojtík, Šimon Hajný

Třída sekunda B se rozhodla vytvořit plakáty ohledně plýtvání jídlem, které naleznete na stolech v jídelně. Pomozte a neplýtvejte!

Anna Lichá, Sabrina Pokludová

Zdarec! Sekunda B si připravila téma ohledně plýtvání jídlem. Nebuďte hříšníci a nezabíjejte jídlo!

Daniel Parva

Třída sekunda B byla donucena paní profesorkou Sláčalovou udělat plakáty, které budou k nalezení na stolech školní jídelny. Jestli chcete, aby naše planeta přežila, podívejte se ně.

Kristýna Honzková

 

Rádi bychom poděkovali Barboře Madejové za pomoc při tvorbě letáčků, paní Andree Krenželokové za jejich zalaminování a také paní Haně Luzarové za mnoho informací ohledně školní jídelny.

Sekunda B a Mgr. Pavla Sláčalová