Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Slavnostní ceremoniál programu Školy - vyslanci Evropského parlamentu

Slavnostní ceremoniál programu Školy - vyslanci Evropského parlamentuDatum konání:
29.9.2021

 Dne 29. září proběhlo slavnostní předávání plaket školám, které se v loňském školním roce zapojily do programu Školy – vyslanci Evropského parlamentu. Naše škola se do tohoto programu přihlásila a úspěšně ho dokončila, přestože většina aktivit se odehrávala v minulém roce online formou. Slavnostní ceremoniál se uskutečnil v Brně za přítomnosti Jindřicha Pietrase, vedoucího komunikačního oddělení Kanceláře EP v ČR. Program zhodnotily samotné poslankyně Evropského parlamentu Markéta Gregorová a Michaela Šojdrová. Naše škola se nakonec mezi 14 školami neztratila a obsadila 5. místo. Velký dík patří zejména našim junior vyslancům (studentům), kteří se do programu zapojili a vymysleli spoustu zajímavých aktivit pro své spolužáky na podporu informovanosti o Evropské unii.