Aktuality

Štítky:

Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2022 – Krajské finále!

Datum konání: 19. 1. 2023

Dne 19. 1. 2023 se naše škola zúčastnila krajského finále florbalového turnaje Subterra Cupu, do kterého jsme se kvalifikovali v průběhu prosince.

Více

Autor: Ondřej Kartous Publikováno 31. 1. 2023 16:28

LYŽAŘSKÝ KURZ SKI BÍLÁ 2022

Datum konání: 18. 12. 2022 - 19. 1. 2023

Letošní lyžařský výcvikový kurz pro sekundy se konal v předvánočním termínu od 18. 12. do 22. 12. 2022 ve SKI areálu Bílá. Areál Bílá je ukrytý v údolí horských lesů uprostřed malebných Beskyd a disponuje škálou sjezdovek od sportovních FIS červených po rodinné modré.

Více

Autor: Kabinet Tv Publikováno 13. 1. 2023 12:59

Florbalový turnaj SUBTERRA CUP 2022

Datum konání: 12. 12. 2022

Dne 12. 12. se naše škola zúčastnila florbalového turnaje pro střední školy – Subterra Cupu. Okresní kola byla rozdělena do několika hracích dnů, ve kterých pouze vítězné družstvo postupuje do krajského finále. Naši reprezentanti dorazili na turnaj jen s těmi nejvyššími ambicemi, a to také splnili.

Více

Autor: Kabinet Tv Publikováno 16. 12. 2022 7:26

Turnaj gymnázií ve futsalu

Datum konání: 21. 11. 2022

Dne 21. 11. se uskutečnilo městské kolo ve futsale. Turnaje se zúčastnilo sedm ostravských gymnázií a naši kluci podali velmi dobré výkony. V základní skupině jsme skončili druzí po dvou vítězstvích (Biskupské gymnázium, Gymnázium Hrabůvka) a jedné porážce (Gymnázium Hladnov).

Datum konání: 18. 11. 2022

Po dvou letech se opět konal tradiční volejbalový turnaj ke dni studentstva. Na tento rok vyšel jubilejní XX. ročník.

Více

Autor: Kab Tv Publikováno 2. 12. 2022 13:21

Florbalový turnaj

Datum konání: 7. 11. 2022

Dne 7. 11. pořádala naše škola již tradiční chlapecký turnaj ve florbale pro nižší gymnázia. Turnaj se uskutečnil poprvé po delší nucené odmlce a účast byla opravdu hojná. V takto nabité konkurenci si naši chlapci počínali skvěle a celý turnaj ovládli!

Více

Autor: kab Tv Publikováno 15. 11. 2022 18:29

Házená SŠ

Datum konání: 1. 11. 2022

Dne 1. 11. 2022 jsme se zúčastnili okresního finále v házené.

Více

Autor: kab Tv Publikováno 8. 11. 2022 9:39

Basketbal na Hladnově

Datum konání: 18. 10. 2022

Dne 18. 10.  Gymnázium Hladnov pořádalo turnaj gymnázií v basketbalu chlapců. Naše družstvo obsadilo třetí a bohužel nepostupové místo. I když jsme měli výběr plný mladých hráčů, tak si kluci vedli velmi slušně, což je příslibem do budoucích let.

Více

Autor: Kabinet Tv Publikováno 31. 10. 2022 14:39

Přespolní běh

Datum konání: 30. 9. 2022

V pátek 30.9. se uskutečnilo okresní kolo v přespolním běhu. Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců. Ve velmi nepříznivých klimatických podmínkách kluci zabojovali a v konkurenci osmi středních škol získali skvělé třetí místo.