Horní menu

Česky English

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Základní údaje > Aktuality > Porubajk MTB maraton 2022

Porubajk MTB maraton 2022Datum konání:
30.4.2022

V sobotu 30. dubna se konal porubský závod horských kol Porubajk MTB maraton 2022. Závodu se již tradičně zúčastnili i milovníci tohoto sportu z řad naší školy. Po letech dominance, kdy jsme ovládli tento závod v kategorii středoškolských družstev hned čtyřikrát za sebou, jsme sice na úplné vítězství nedosáhli, nicméně druhé a třetí místo je i přes to parádní výkon! Týmy, které naši školu reprezentovaly, byly ve složení: Novotný Tomáš, Silber Vojtěch, Zaviský Michal a Feichtinger Jakub v kategorii středních škol a Pokluda Matěj, Hromada Filip a Fiala Ondřej v kategorii škol základních.

Všem závodníkům gratuluji za úžasné výkony a věřím, že už teď se těší na další ročník!

Za kabinet TV, Ondřej Kartous