Aktuality

Štítky:

Dva dny v Bludišti

Datum konání: 6. 2. 2022 - 8. 2. 2022

V neděli 6. 2. 2022 jsme dostali nečekanou zprávu, že se třída 3. A má jako náhradník náhradníků zúčastnit 8. 2. 2022 natáčení soutěžního pořadu Bludiště.Pod vedením paní učitelky Kutáčové vypukly horečné přípravy.

Více

Autor: Jana Lorber Publikováno 9. 3. 2022 16:29

Školní kolo KS ve španělštině

Datum konání: 9. 2. 2022

Ve středu 9.2. se konalo školní kolo konverzační soutěže ve španělském jazyce. Moc si vážíme toho, že se našlo tolik odvážlivců odhodlaných se zúčastnit a že soutěž mohla opět proběhnout prezenční formou.

Datum konání: 24. 1. 2022

Součástí devátého ročníku Týdne španělské kultury Semana Ostran᷉a byla opět výtvarná soutěž. Tentokrát jsme zvolili téma Variace na Picassa. Studenti byli rozděleni do dvou kategorií dle věku, zvláštní skupinu pak tvořili žáci základních uměleckých škol.

Více

Autor: Mgr.Petra Šimčáková Publikováno 26. 1. 2022 9:43

Studenti kvarty A navštívili bunkr v Darkovičkách

Datum konání: 21. 12. 2021

Studenti kvarty A v mrazivém dni 21. prosince navštívili bunkr Jaroš bývalého československého opevnění. Průvodce a majitel bunkru v jedné osobě vysvětlil studentům, jak se opevnění a jednotlivé bunkry stavěly, jaký byl jejich osud a nakonec si všichni mohli bunkr projít, klást otázky.

Datum konání: 17. 12. 2021

vítězům cyklistického závodu družstev středních škol "Porubajk", byly předány zbrusu nové dresy s logem naší školy.

Více

Autor: Mgr. Tomáš Trojek Publikováno 5. 1. 2022 14:34

Pišqworky

Datum konání: 12. 11. 2021

Soutěž pIšQworky je podzimní týmová soutěž pro všechny studenty středních škol a žáky druhého stupně základních škol v oblíbené strategické hře piškvorky, která je pořádána spolkem Student Cyber Games od roku 2008.

Více

Autor: Mgr. Andrea Valchářová Publikováno 21. 12. 2021 7:10

3 týmy na Internetové matematické olympiádě

Datum konání: 30. 11. 2021

Soutěž se konala 30. 11. od 9:00 do 11:00 hod. 190 týmů složených ze studentů středních škol řešilo v časovém limitu 120 minut 10 matematických úloh přímo ve své škole. Komunikace mezi soutěžícími a organizátory byla realizována prostřednictvím stránek.