Dne 18. 10. 2023 jsme s celou třídou v rámci Výchovy k občanství vyrazili na Magistrát města Ostravy, abychom zhlédli zasedání městského zastupitelstva. Z balkonu jsme si prohlédli zasedací místnost a také jednotlivé zastupitele. Hned na úvod se řešilo zbourání budovy Bauhausu a také haly Tatran.
Více
